Wpis z mikrobloga

@WhiskeyIHaze: jaki jest sens klamac jesli wszystko ludzie sami mogą zweryfikować? Zerkne na to jak bede mial czas..

Przy okazji, mialem w kalendarzu ustawione przypomnienie, miałem dzis sie Ciebie spytać czy dalej twierdzisz ze #safemoon to slow rugpull? :)
  • Odpowiedz
Ja to śpię z jednym zamkniętym okiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krm_: słabo. ja w ogóle nie śpię. cały czas czuwam w trybie standby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jaki jest sens klamac jesli wszystko ludzie sami mogą zweryfikować?


@farmer7: bo nie wszyscy będą to weryfikować bo przecież po co kłamać jak to i tak wyjdzie? ( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@WhiskeyIHaze: z listowaniem safemoona na binance albo odwrotnie to są zwykle marzenia. Odkad safemoon oglosil swoj dex i cex to stali sie konkurencją dla Binance. Póki co oczywiscie brzmi to śmiesznie bo to jak pojedynek Goliata z Dawidem ale za parę lat kto wie jaki bedzie uklad sił.

Ja tam nie wiem co było pierwsze czy pomysł na zajebisty ekosystem czy token safemoon fakt ze John juz od 2018 sie przewija
  • Odpowiedz
Odkad safemoon oglosil swoj dex i cex to stali sie konkurencją dla Binance.


@farmer7: xd to nie brzmi śmiesznie tylko... w sumie nie wiem jak ale no nie mów mi, że wierzysz, że kiedyś jakiś ich dex czy tam cex, dogoni binance. Niech najpierw osiągną 50% vol pankejka a potem się porywają na króla krypto w obecnych czasach.

co było pierwsze czy pomysł na zajebisty ekosystem czy token safemoon


@farmer7:
  • Odpowiedz
źle rozumiesz. Nikt nie zostaje z tyłu, caly czas ludzie mogą migrować.

trzeba być czujnym, w krypto każdy chce Ciebie wy*uchać na kasę. Trzeba czuwać dzień i noc. Ja to śpię z jednym zamkniętym okiem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@krm_: @farmer7: Jak ktoś postanowił kupić i zapomnieć, z planem nie zaglądania przez 10 lat to został "wyruchany". Pamiętam, że wielu mirków tak deklarowało. Ja też mam
  • Odpowiedz