Wpis z mikrobloga

@zielony88: jako człowiek siwiejący i łysiejący naczytałem się wystarczająco o wynalazkach i okładach z #!$%@? wie czego. Poprawę miałem tylko po finie, czyli kuracji lekowej.
@Utero: obecnie unikam brokerów zobaczę co będzie za miesiąc jeśli uzyskam zaciemnienie na czubku głowy to na razie nie będę go stosował @hansschrodinger: kilka rzeczy naraz około 3 miesiące i 2 tygodnie. Ale obecnie pracuję nad modyfikacją kuracji no i może kupię mikroskop-kamerę aby zobaczyć co się dziej na powierzchni skóry
@zielony88 myślę że bardziej od tych magicznych papek/wcierek to samo to że robisz masaż głowy dało minimalny odrost niektórych mieszków.

Są osoby na reddit/discord co stosują 20 minut masażu dwa razy dziennie i minimalny odrost tym uzyskały (lub stosowały samo mikronakłówanie zamiast masażu i podobny efekt - mały odrost niektorych mieszków).

Niestety takimi sposobami nie uzyskasz zadowalającej gęstości i odrostu w porównaniu co mógłbyś uzyskać dzieki blokerów DHT + minoxidil + mikronakłówanie.
@zielony88: jeśli nie używałeś ani fina i minoxa, to i tak jest duży odrost. Gratulacje. Szkoda że chcesz wskoczyć na fina bo eksperyment bardzo ciekawy.

Jest stare polskie forum o łysieniu: https://pokonajlysienie.com/ . Mają tam dział o naturalnych kuracjach, możesz tam się pochwalić swoimi efektami. Ciekawe co powiedzą na taki fajny odrost. A może nawet ktoś już robił to co ty.
@hansschrodinger: na pewno zajrzę od 6 miesięcy staram się poprawić swoje życie na lepsze są wzloty i upadki. Dziś stworzyłem następnego bloga by nie zaśmiecać tego o łysieniuPrzemiana 365 dni. Jak zaczynałem walkę z łysieniem kilka miesięcy temu wiele osób mówiło że nie ma to sensu jedynie systemy włosów itp. Obecnie wiem, że zawsze jest szansa tylko trzeba coś robić :) pewnie za 3 miesiące będę mógł pokusić się
@zielony88:

Jak zaczynałem walkę z łysieniem kilka miesięcy temu wiele osób mówiło że nie ma to sensu jedynie systemy włosów itp.


Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione ;)

Z tym że wiele osób przed Tobą próbowało naturalnych kuracji i żadnemu się to nie udało.
To polskie forum ma już chyba z 20 lat jak nie więcej. Trochę tych prób już było. A to tylko Polska.
@hansschrodinger: wiem poza tym tam włosów nie mam od wielu lat dlatego bez przestępu się nie obejdzie. Choć odzyskałem około 1cm choć pewnie więcej ale obecnie mam na całym obrębie ich gęsty meszek liczę, że z czasem zmieni się w zwykły włos. Niestety wiedza w tej tematyce jest skomplikowana bo nikt kompleksowo tego nie dokumentuje. Poza tym wiele osób rezygnuje w trakcie ja też kilka razy próbowałem i rezygnowałem po miesiącu.