Wpis z mikrobloga

@ameneos: no i dlatego lubię wykop zawsze ktoś podrzuci jakiś dobry pomysł :) im dłużej włos się utrzyma na głowie tym lepiej. Ale wszystkie dodatkowe modyfikację suplementacji zrealizuje dopiero 29 stycznia. Dzięki jeszcze raz
  • Odpowiedz
@zielony88:

Choć odzyskałem około 1cm choć pewnie więcej ale obecnie mam na całym obrębie ich gęsty meszek liczę, że z czasem zmieni się w zwykły włos


Ciekawy efekt. 1 centymetrowe długości włosy na całym obrębie zakoli czy
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: dziś wieczorem zarejestruję się na tym forum:) na całej linii zakoli łącznie z częścią przednią (tak jakby chciało się obniżyć czoło). Też słyszałem o pokrzywie :) obecnie mam zamiar usystematyzować wiedzę w jednym miejscu. Ale powiem Ci, że chyba proces wzrostu włosów na mojej łowie się rozkręca. Obecnie zauważam spore zaciemnienie niektórych obszarów łowy. Moje zdjęcia nie są idealne nie wiem czy nie będę musiał zainwestować w coś dodatkowego
  • Odpowiedz
@zielony88: wrzucaj na forum i daj znać. Z chęcią poczytam komentarze. Pewnie od razu każą ci wejść na fina ;)

Według mnie za jakieś 3 miesiące osiągnę tu pełne zaciemnienie jak u normalnej zdrowej osoby.


To by było epickie zwycięstwo Polskiej nauki nad tą paskudną i nieuleczalną chorobą! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: dziś do 18stej to zrobię:) mało na razie w tym nauki bo mało badań no i zdjęcia są bardzie poglądowe. Gdybym robił je zawsze przy tym samym oświetleniu no i podobnych pozycjach było by to lepsze. Chodzi mi o robienie zdjęć z każdej strony głowy tak aby każdego tygodnia obserwować postępy
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: brokerów nie stasuje ale czy to wszystko jest naturalne :) mam również kreatynę w spreju do włosów itp. ale ta rolka z igłami pewnie da też fajne efekty. Postaram się jakoś to ładnie opisać w najbliższym czasie. Tyle osób ma ten problem a ceny zabiegów drogie:( czasami kuracja miesięczna może kosztować kilka stówek a przyniesie 0 efektów. Dziś natrafiłem na jezdną osobę na tym forum która stosuje od ponad
  • Odpowiedz