Wpis z mikrobloga

Zauwazyliscie jak bardzo istotny jest odpowiedni porzadek dnia, dajacy jak najwieksza wydajnosc i produktywnosc? Moj typowy dzien np. wyglada tak, ze wstaje ranno, przez pierwsza polowe poranka sie rozbudzam (w szkole, czyli w miejscu w ktorym powinienem juz bycc w peelni wydajny)l, nastepnie jakoss funkcjonuje, ale lapie mnie glod, po poludniuu jestem przez jakis czas ogarniety, jem obiad i zapadam w totalna hibernacje - az do wieczora jestem senny, brak mi sil i koncentraccji, az do pozniejszych godzin, kiedy mam na wszystko sily, a brak mi np. czasu zeby sie wyspac. A jak wy macie rozlozone sily podczas dnia? Jakiess pporady nna lepsza wydajnosc? #rozkminy #plandnia #produktywnosc #rozwojosobisty
  • 16
@Pierwiastek_z_Czech: sen powyżej godziny to już strzelanie sobie w stopę. Jak po takiej zbyt długiej drzemce wstaje jak na kacu i nie mogę dojść do siebie. Na śniadanie możesz #!$%@?ć tak dużo jak tylko masz ochotę. No i polecam na obiad nie jeść dużo pieczywa i na talerzu połowa to warzywa. Nie powodują takiego uczucia ociężałości.