Wpis z mikrobloga

@BaronVonBehemoth: To jak wygląda życie czy wygrywasz czy przegrywasz i czy kogoś stać lubię nie stać na wkład własny 95% nie ma się na to wpływu na najważniejsze rzeczy determinujące życie nie ma się wpływu geny środowisko status materialny twoich rodziców
@BaronVonBehemoth: nie ma zdrowych przegrywów, tylko niezdiagnozowani, ew. może jakaś niska inteligencja, ale akurat tacy ludzie nie piszą chyba po necie wysrywów, nie wiem, sam za mądry nie jestem i piszę xD

@qew12: zgodzę się z tym lenistwem, mnie tak cały czas wyzywano a mam fobię społeczną i zupełnie co innego nadaje kierunek mojemu życiu niż u normalnych ludzi
@BaronVonBehemoth: Twój wpis moge nazwac puste #!$%@? pt.Mozesz byc Kim Chcesz #!$%@? z tym że jakim miałem wpływ na to ze nie urodziełem sie w bogatej rodzinie która było by stac na auta z salonu i mieszkania no ale nia kazdy miał tyle szczescia a ty jeszcze we swoim wpisie nazywasz kogos takie leniwym debilem fuck logic
@Majster_l: Czyli jak nie urodziles sie bogaty to musisz pozostac biedakiem ?
95 procent wykopkow jeczy jak mi zle jak mi slabo nie ma kasy nie ma perspektyw same biedaki tu ?
Nikt nie czuje potrzeby zeby cos osiagnac ? Przestac byc biedakiem ? Ja bym sobie strzelil w leb albo na tory poszedl...
Powiedz mi kiedy byl lepszy czas na przestrzeni dziejow na biednego wykopka zeby cos w zyciu osiagnac?