Wpis z mikrobloga

@Norskee: jak dla mnie to cos tam sie musialo zadziac jak "topowi" gracze wyskakuja... nikt nie lubi stagnacji i kazdy ma prawo robic na swoje konto, warto probowac, a jak mu nie wypali to akurat dla Heda znajdzie sie zawsze miejsce gdzies w branzy. Dobrze montuje filmy, ma dobre ma pioro a i same sie fajnie slucha, nawet jak #!$%@? bez sensu. Lubie jeszcze Arasza i Fanggottena, natomiast czlowiek jajko i
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@MasterOfShadows: Hed był całkiem sporo w ramach TV Gry ale nie wiem czy jego kanał da radę jako stand alone. Kacper i Szef mieli o tyle dobrze, że interesują się innymi, szerszymi tematami, które się dobrze sprzedają, czyli nauką i historią. Główna moc Heda to po prostu zabawne komentowanie gierek, zazwyczaj słabych lub w early access. Ciężko dzisiaj mieć wartościowy albo popularny kanał, który polega na graniu w gierki i żartowaniu
za granie w gierki cały dzień i zrobienie 10 min filmiku raz na tydzień to spoko gaża


@jerry_owies: Myślenie jak stare mohery, poklika w kąkuter i ma piniondze nierób #!$%@?, na budowe by poszedł XD Nawet nie wiesz jak mózg paruje przy pisaniu skryptów, nagrywkach, utrzymywaniu poprawnej dykcji, montażu, szukaniu informacji itp. Ja po 8h samego montażu potrzebuje na reset 1-2h po odejściu od komputera, bo jestem jak zombie tak mam
za granie w gierki cały dzień i zrobienie 10 min filmiku raz na tydzień to spoko gaża


@jerry_owies: To granie w gierki, o którym piszesz też nijak ma się do grania dla przyjemności. Oni przechodzą gry pod napisanie scenariusza, wyłapując tematy, wątki, ciągle mając świadomość, że właśnie pracują. Coś jak testowanie gier, przy którym można sobie obrzydzić nawet ulubiony tytuł. Z boku to fajnie wygląda, ale jakbyś wpadł w środowisko to