Wpis z mikrobloga

Uszanowanko.
Jako że użycie mojego klucza api osiągnęło 100% i wszyscy zaczęli widywać "Limit zapytań został wykorzystany". Dzięki reakcji @MiXereg w https://www.wykop.pl/wpis/62890301/#comment-222757511 i pomocy @feelfree przepiąłem klona OWM na klucz oryginalnej apki.

Powinniście stopniowo zacząć widywać nowy błąd i konieczne będzie ponowne zalogowanie się gdzie tym razem będziecie łączyć apkę z kluczem @feelfree

Dodam, ze próbowałem kontaktowac się z administracją żeby na moim kluczu jeszcze zwiększyli czy tez całkiem ściągnęli limity a wyszło jak wyszło ¯\_(ツ)_/¯

#otwartywykopmobilny #otwartywykopmobilny2 #owmbugi
Pobierz
źródło: comment_16413301985cp3qnMcFz2eTGA5xBdmRY.jpg
  • 66
@JcL: Zacząłeś widzieć loadery wszedzie? Czy zaczałeś dostawać jakiś błąd (np że limit wykorzystany?). Jezeli to pierwsze to najwyraźniej 2FA nie moze być włączone w ogóle, przynajmniej dopóki to nie zostanie poprawione po stronie api.
Ale kurcze jestem ciekawy dlaczego oficjalna apka działa w takim razie ()
@srogie_ciasteczko: Po podmianie kluczy, którą zrobiłem żeby api nie rzucało przekroczonego daily limitu trzeba się przelogować. Wcześniej logowałeś się do aplikacji otwarty_wykop_mobilny_v2 teraz jak sie wylogujesz to na ekranie logowania powinieneś widzieć inną aplikację.
@JcL: @r3ap3r: @raven4444: Zacząłem widzieć nowy błąd na niektorych endpointach. Dokumentacja api się nie zmieniła, wiec najwyraźniej zapomnieli poinformować co trzeba teraz zrobić...
Przechodzenie 2FA już po zalogowaniu się, jak już apka dostaje token wydaje mi się tak bardzo bez sensu... ehhh ¯\(ツ)_/¯
Zobaczę czy uda mi się
zgadnąć co oficjalna apka robi że działa. Jeżeli ktoś coś widzi, coś wie to pls podzielcie się co się zmieniło
Pobierz
źródło: comment_1641390244aRLnr6gqYM8pS49uXwShO7.jpg
@osiemnascie: jak można, to weź panie to wszystko streść w jakiś step-by-step poradnik, bo jak czytam komentarze to jednemu działa, innemu nie działa, a jeszcze innemu przestaje działać.
@henk: Dam znać jak będzie coś wiadomo na 100%. Stan na tą chwilę jest taki że
1. Oficjalna apka działa
2. Oryginalny OWM - nie sprawdzałem osobiście, ale ludzie pisali że dostają info o przekroczonym limicie. Niektórym działa niektórym nie.
3. Mój fork działa normalnie jeżeli nie masz włączonego 2FA (lub jesteś niezalogowany). Jeżeli masz włączone 2FA to na tą chwilę nie ma workaroundu.

Api wykopu z tego co obserwuję, cały