Wpis z mikrobloga

Uszanowanko.
Jako że użycie mojego klucza api osiągnęło 100% i wszyscy zaczęli widywać "Limit zapytań został wykorzystany". Dzięki reakcji @MiXereg w https://www.wykop.pl/wpis/62890301/#comment-222757511 i pomocy @feelfree przepiąłem klona OWM na klucz oryginalnej apki.

Powinniście stopniowo zacząć widywać nowy błąd i konieczne będzie ponowne zalogowanie się gdzie tym razem będziecie łączyć apkę z kluczem @feelfree

Dodam, ze próbowałem kontaktowac się z administracją żeby na moim kluczu jeszcze zwiększyli czy tez całkiem ściągnęli limity a wyszło jak wyszło ¯\_(ツ)_/¯

#otwartywykopmobilny #otwartywykopmobilny2 #owmbugi
osiemnascie - Uszanowanko. 
Jako że użycie mojego klucza api osiągnęło 100% i wszysc...

źródło: comment_16413301985cp3qnMcFz2eTGA5xBdmRY.jpg

Pobierz
  • 66
@osiemnascie nie działa ani OWM ani fork. W obu wyskakuje "limit zapytań został wykorzystany", a przy kliknięciu na "zaloguj sie":

{"data":null,"error":{"code":5,"field":null,"messageen":"Daily requests limit exceeded","messagepl":"Limit zapyta\u0144 zosta\u0142 wykorzystany"}}

Czyscilem też dane/cache.
To próbuję jeszcze raz, z innym kluczem. Na tagu gdzieś ludzie pisali że oficjalna apka cały czas działa to spróbujmy tak...
@tacka: możesz za parę minut spróbowac jeszcze raz? (Albo możesz to przyspieszyć czyszcząc dane i dać ze 2 sekundy apce po uruchomieniu na pobranie nowego configu)
Po włączeniu ten sam błąd,


To jest oczekiwane zachowanie. Przy uruchomieniu na czysto, apka fallbackuje do domyślnego klucza. Potrzebna jest chwila żeby pobrać nowy. Jak wchodzisz w logowanie to powinieneś na tą chwilę widzieć że łączysz się z aplikacją *Android* (nie Wykop Mobilny (Android) ani otwarty_wykop_mobilny_v2).

@tacka: Możesz potwierdzić że na ekranie logowania widziałeś samo Android? I po zalogowaniu się apka nie ładuje zandego contentu?
@tacka: Tak na szybko to nie jestem w stanie wymyślić co może być przyczyną ze widzisz cały czas loading. Jeżeli to się będzie cały czas działo to spędze chwilę szukając w logach jakiegoś błędu.
Z rzeczy które przez przypadek mogą pomóc mogę wymyślić:
1. Usunać sesje applikacji które masz w https://www.wykop.pl/ustawienia/sesje/
2. Jeszcze raz wyczyścić dane aplikacji
3. Dać apce chwile żeby pobrała nowy config i niezalogowana działała
4. Zalogować się
@osiemnascie próbowałem wszystkiego już kilkukrotnie - łącznie z usuwaniem sesji i kluczy z panelu.

Najciekawsze jest to że... w OWM nic kompletnie nie dziala (5), a fork umożliwia chociaż przeglądanie anonimowe (po zalogowaniu loading)