Wpis z mikrobloga

Uszanowanko.
Jako że użycie mojego klucza api osiągnęło 100% i wszyscy zaczęli widywać "Limit zapytań został wykorzystany". Dzięki reakcji @MiXereg w https://www.wykop.pl/wpis/62890301/#comment-222757511 i pomocy @feelfree przepiąłem klona OWM na klucz oryginalnej apki.

Powinniście stopniowo zacząć widywać nowy błąd i konieczne będzie ponowne zalogowanie się gdzie tym razem będziecie łączyć apkę z kluczem @feelfree

Dodam, ze próbowałem kontaktowac się z administracją żeby na moim kluczu jeszcze zwiększyli czy tez całkiem ściągnęli limity a wyszło jak wyszło ¯\_(ツ)_/¯

#otwartywykopmobilny #otwartywykopmobilny2 #owmbugi
Pobierz
źródło: comment_16413301985cp3qnMcFz2eTGA5xBdmRY.jpg
  • 66
@osiemnascie po zalogowaniu gdy apka wraca do strony głównej i pokazuje się kółko loading, jest sporo otwartych połączeń HTTPS do wykopu + ciągle leci transfer danych. Kiedy klikam na "wyloguj" z hamburger menu, wyskakuje błąd "required value was null". Klikam drugi raz "wyloguj", tym razem nie dostaje błędu i strona główna zaczyna działać itd (tylko jest wylogowany profil)
Kiedy klikam na "wyloguj" z hamburger menu, wyskakuje błąd "required value was null". Klikam drugi raz "wyloguj", tym razem nie dostaje błędu i strona główna zaczyna działać itd (tylko jest wylogowany profil)


@tacka: Też tak miałem
Chyba juz widze o co chodzi! Nie da się mieć dostępu przez api z jezeli ma się na koncie włączone 2FA. (@MiXereg: Faktycznie naprawiają api xD)

@tacka: @Dark_ness:
jezeli sie nie mylę to żeby apka Wam działała musicie:
1. Wyłaczyć 2FA
2. Zalogować się w OWM
3. Włączyć 2FA

Jak właczyłem 2FA u siebie i próbowałem się zalogować zacząłem widziec to samo co opisywaliście z infinite loaderami ¯\_(ツ)_/¯
Nie da się mieć dostępu przez api z jezeli ma się na koncie włączone 2FA.


W sumie to pewnie dlatego był update oficjalnej apki niedawno. Tylko że oficjalna apka prosi o hasło, a nie loguje się przez api i strone /connect i stąd blędy które obserwujemy.

Mozliwe też ze to wymaganie jest tylko na kluczu oficjalnej apki z którego zacząłem korzystać bo na innych dostawliśmy że błąd o przekroczonym limicie ¯\_(ツ)_/¯
@osiemnascie: po wyłączeniu F2A działa.

Czyli podsumowując:

- OWM nie działa zupełnie. Wyczerpany limit zapytań. Z tego co pamiętam klucz @feelfree miał być nielimitowany?

- Fork na nowym kluczu (nie OWM) działa gdy wyłączone jest F2A. Rozumiem że ten klucz też niedługo zostanie wysycony? :-/

Edit: a faktycznie teraz fork jedzie na oficjalnym kluczu.
OWM nie działa zupełnie. Wyczerpany limit zapytań.


Tak.

Z tego co pamiętam klucz @feelfree miał być nielimitowany?


Też tak słyszałem, ale nie wiem co jest źródłem i czy to jest prawdą że był nielimitowany.

Fork na nowym kluczu (nie OWM) działa gdy wyłączone jest F2A


Tak. żeby być precyzyjnym: tylko w momencie logowania musi być wyłączone F2A.

Rozumiem że ten klucz też niedługo zostanie wysycony? :-/


Nie. To jest klucz oficjalnej apki
@Leniek: Z klucza feelfree mój fork korzystał tylko przez pare minut i od razu wycofałem się z tego jak okazało się ze to nie jest wina ograniczeń mojego klucza tylko api ogólnie.
Zresztą, i tak nie miałbym mocy czegokolwiek "ubić". Z forka korzysta ~150 osób i nawet gdyby wszyscy wszyscy się przerzucili 2 tym samym momencie to dalej to jest nic, niezauważalne
nie wlamiesz się przez błąd w API jak ubijemy całe API ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Leniek: dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@osiemnascie: dzięki wielkie za reakcję bo bez #owm nie wyobrażam sobie wykopu. Tak przy okazji bo się trochę w tym pogubiłem :). Mógłbyś potwierdzić lub zaprzeczyć? Autorem oryginalnego #owm jest @feelfree zaś ty odpowiadasz za klona #owm którym jest Wypok?