Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakieś rady jak pokonać mizoginię (poza odstawieniem Wykopu i tagów dla przegrywów)? Na pozór wobec kobiet jestem życzliwy, chyba wręcz uważają mnie za dżentelmena, jednak w głębi duszy uważam je za istoty wyjątkowo wyrachowane, które kierują się instynktem i działają głównie dla własnego interesu. Kilkukrotnie zostałem odrzucony i prawdopodobnie to jest przyczyną dla której mam tak negatywny stosunek do kobiet. Przełamałem się i poszedłem na terapię (do kobiety xD), ale cóż, mimo upływu już prawie roku niewiele to daje.
#depresja #psychologia #terapia #samotnosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d433d837651b000a9055ca
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: idz na terapie do faceta, mi pomoglo a i pojde za jakis czas znow, do innego. Dla innej perspektywy.

Jak juz bedziesz terapeuty szukal, to wybierz takiego "z jajami", a nie ciepla kluche po psychologii.

To
  • Odpowiedz
@KatpissNeverclean: Nie to raczej nie zadziała. Jak ktoś już ma w sobie ten szkodliwy schemat to będzie działał w taki sposób aby go potwierdzić. Czyli op tak sobie dobierze (nieświadomie) kobitki, aby to były w większości wyrachowane manipulantki. Tych normalnych, empatycznych jeśli spotka, to w ogóle nie zauważy.
  • Odpowiedz