Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #rozowypasek i chciałabym poszukać kogoś przez #tinder . Nie szukam seksu, związek-może ale się nie nastawiam, że tam znajdę kogoś do stabilnej relacji. Bardziej chodzi mi o towarzystwo i wychodzenie z domu.
Jak wiadomo wygląd tam gra główną rolę, a ja obecnie jestem na redukcji. Jest że mnie kawałek grubaska, bo mam 71kg na 170 cm. Celem jest 58 kg, ale już przy 63 powinnam wyglądać dobrze.

Do czego dążę? Chciałam zapytać czy poczekać z zakładaniem tam konta do momentu schudnięcia? Czyli jakieś 2 miesiące czy już się pakować w to?

Wiem, że przez wagę będę skreślona przez wielu fajnych niebieskich, albo po prostu będę przez wagę dla nich o wiele mniej atrakcyjna.
#kiciochpyta

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d430fb37651b000a90559c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 18
Nie szukam seksu, związek-może ale się nie nastawiam


@AnonimoweMirkoWyznania: to po co ci tinder skoro niczego nie szukasz, albo przyznaj otwarcie ze nie szukasz zwiazku i interesuje Cie FWB/ONS albo ze szuksz zwiazku. Taki stan ze nie wiem czego szukam raczej odstraszy potencjalnych kandydatow. Basz co badz facet tam tez szuka albo przygod albo zobowiazujacych relacji. Facet nie potrzebuje szukac psiapsiol na tinderze, od tego ma kolegow zeby isc z nim
@mogadishu: troche bait, bo jestem sobie w stanie wyobrazić że jedna laska nie będzie miała problemu utrzymać wagi 50kg przy 170cm, lecz 2 taka sama laska już może mieć problemy hormonalne, zanik miesiączki itp)
@mogadishu: ale co ty porównujesz ? jedna kobieta będzie wyglądała kształtnie mając 60kg przy 170cm, inna będzie wyglądała na niedożywioną a jeszcze nna będzie skinnyfatem z rozlanymi boczkami ¯\_(ツ)_/¯