Wpis z mikrobloga

Poco kupować nowy produkt bez gwarancji więc?

produkt jest wystawiony jako nowy *


@dawid-hopek: ale co ma jedno do drugiego? Jest nowy, ale nie ma na niego dowodu zakupu. Idź do sklepu i kup z paragonem a nie dupę zawracasz sprzedającemu. Ja również mam na sprzedaż nowe koło zapasowe, bo nigdy nie zostało użyte a nie mam na niego paragonu().
  • Odpowiedz
produkt jest wystawiony o jakieś 150 PLN mniej niż nowy lecz były promocje na niego i kosztował tyle za ile jest wystawiony.

Poco kupować nowy produkt bez gwarancji więc?


@dawid-hopek: To po jaką cholerę kupujesz na olx? Kup w promocji w normalnym sklepie. A jak nie ma już promocji to cóż, twój problem, a nie sprzedającego, który sprzedaje i tak poniżej obecnie rynkowej ceny.
  • Odpowiedz
@dawid-hopek Janusze tak robią ze smartfonami, piszą że prezent, nie ma dowodu zakupu. Sprawdzasz imei a tam informacja, że telefon należy do operatora. Ha tfuuu. (°° Dowód zakupu to podstawa, skąd ma ktoś wiedzieć czy to nie jest np. kradzione?

Ps. Czytam komentarze i... Mirki w formie. ( _)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rafmen: jak kupiłem zestaw dwóch walkie-talkie na aliexpress i jedna nie działała to Chińczyk poprosił o filmik z demonstracją, że nie działa i przesłał drugi komplet. nawet nie musiałem odsyłać pierwszego i mam teraz 3 działające sztuki
cywilizowany świat radzi sobie bez papierka
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: To zależy od kogo był ten prezent. Może być np. od pracodawcy albo nieogarniętej babci, która nie zachowała paragonu. Albo po prostu od osoby, która nie chce zdradzić ile kosztował prezent (jakby ktoś nie mógł w 5 sekund wygooglować ;)
Nie obstawiałbym więc w 99% na scam.
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: Nigdy nie dostałeś niczego w prezencie? Przecież nie daje się paragonów, ewentualnie jak ofiarodawca jest przewidujący to zachowuje paragon i w razie problemów go udostępni. Głupio jednak powiedzieć: "Babiu, daj paragon za ten prezent, bo chcę wystawić to na olx".
  • Odpowiedz
  • 0
@dawid-hopek z jednej strony ok, może przecież nie mieć paragonu, ale z drugiej strony ile już widziałem #!$%@? airpodsow na olx. Każdy, ale to każdy sprzedawca magicznie dostał je w prezencie i nie ma paragonu xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawid-hopek: albo to może prezent, ja kiedyś wygrałem jakaś duperele i jak sprzedawałem to też kupujący chciał paragon to wysłałem maila z potwierdzeniem wygranej xd
  • Odpowiedz