Wpis z mikrobloga

Ludzie czasami nie chcą dawać sobie paragonów


@ewufhewui: i bywa, że potem płaczą. Kilka lat temu mój syn wyprawiał urodziny, zaproszeni goście (podstawówka) mieli mu w ramach prezentu zasponsorować grę z którejś z popularnych platform, miało to być zrealizowane tak, że jubilat dostanie w ramach prezentu "bon" do tejże platformy na uskładaną kwotę i grę sobie sam kupi.
Nie pamiętam już, co to była za platforma, ale wyglądało to tak, że
  • Odpowiedz
  • 23
@dawid-hopek pytam się jaka jest różnica ceny w ogłoszeniu, a ta ze sklepu.

Jak mocno tańsza to wiadomo że używane i jak nie ma gwarancji, a ty ją wymagasz to kup że sklepu gdzie masz gwarancję.

Ja nigdy nie sprzedawałem rzeczy z dowodem zakupu lol kto trzyma paragony tyle czasu. A jak prezent nie udany to też bez paragonu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chlejus: produkt jest wystawiony o jakieś 150 PLN mniej niż nowy lecz były promocje na niego i kosztował tyle za ile jest wystawiony.
Poco kupować nowy produkt bez gwarancji więc?
  • Odpowiedz
@dawid-hopek: niektóre rzeczy są na gwarancji niezależnie od dowodu zakupu. Ja tak naprawiałem telefon w serwisie Huaweia, bo mi bateria spuchła po roku. Sprawdziłem w aplikacji serwisowej, że jest na gwarancji i pojechałem do serwisu. Nikt nie wymagał ode mnie dowodu zakupu.
  • Odpowiedz
Poco kupować nowy produkt bez gwarancji więc?


@dawid-hopek: często sprzedaje używana raz rzecz drożej niż w internecie, bo możesz ją przymierzyć albo pomacac przy metrze i mieć od ręki zamiast czekać i sie bawić w zwroty. I co mi zrobisz? Ludzie kupują.

Serio typowy janusz z ciebie. Nie podoba Ci sie oferta mimo ze nie ma w niej nic dziwnego.
  • Odpowiedz