Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dawid-hopek: ja co miesiąc dostaje sprzęty do recenzji, która są bez paragonu i potem zostają u mnie. Wystawiam je na sprzedaż bez paragonu po cenie niższej o 15-20% niż najtanszy na Ceneo. Nie widzę w tym żadnego scamu. Produkt jest rozpakowany i nieużywany ale wystawiam jako używany.
Januszowanie to dla mnie właśnie takie pytania: a gdzie paragon? A jak bez paragonu to trzeba jeszcze taniej.
Sprzedaj za tyle za ile chce
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Muci3k: chodzi mi oto ze jak ktoś kupi od ciebie np smartfon i się okaże że ma wadę fabryczna to lipa i zmarnowane pieniądze a gdyby miał dowód zakupu to gwarancja i essa
Co to za nowy sposób sprzedaży? Że jak prezent to niby się nie dostaje dowodu zakupu, by oddać na gwarancję jak by się zepsuło? Czy to jakiś nowy scam?


@dawid-hopek: niewykluczone, że jakieś paserstwo. Nikt normalny nie daje prezentów drogich w postaci elektroniki bez gwarancji/faktury. Bullszit.
@dawid-hopek coś za coś. Chcesz oszczędzić to ponieś ryzyko. Chcesz paragon idź do sklepu. Oczywiście jeśli to jakaś konsola czy nowy, droższy sprzęt to wiadomo, fajnie gwarancję mieć ale zawracanie dupy o paragon przy pierdołce...
produkt jest wystawiony o jakieś 150 PLN mniej niż nowy lecz były promocje na niego i kosztował tyle za ile jest wystawiony.

Poco kupować nowy produkt bez gwarancji więc?


@dawid-hopek: a to myślisz że ktoś będzie sprzedawał dużo poniżej wartości przedmiotu, ponieważ...? Już zyskujesz 150 zł za sam brak gwarancji, to jest duża różnica.

Poza tym sporo osób kłamie, że to prezent i są to zwyczajnie rzeczy kupione na wyprzedaży z