Wpis z mikrobloga

siemka Mirki, w jakim wieku poszliście na studia? W tamtym roku skończyłem 21 lat, pracuję w logistyce w firmie produkującej torf, podoba mi się branża logistyczna i myślę o studiach spedycji międzynarodowej, ale czy nie jestem już za stary? #studbaza #pracbaza
  • 44
  • Odpowiedz
@gendzi: Za stary? Zaraz będę na 8 semestrze inzynierki w wieku 38. Trochę zapał osłabł ale jak się wezmę w garść to może na 40-stkę sobie magistra sprawię
  • Odpowiedz
@gendzi: po LO zrobiłem sobie roczną przerwę z plecakiem, potem poszedłem na studia. Z perspektywy czasu - za szybko. Znam ludzi co robią aktualnie 3 kierunek studiów - bo mogą. 30+, to za późno już żeby się rozwijać?
  • Odpowiedz
@gendzi: pierwszy raz po maturze, drugi raz w wieku 27 lat

podoba mi się branża logistyczna i myślę o studiach spedycji międzynarodowej


Tylko nie idź na studia transportowe, bo nie dość, że gówno się tam nauczyć, to jeszcze firma i tak cię wdroży we własne procesy od zera. Lepiej chwycić coś szerzej z logistyki, zarządzanie w logistyce.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gendzi: czy jak masz 21 lat to nie możesz już jeść gerbera? Co to za rozkmina, robisz co chcesz, wiek to tylko #!$%@? liczba. Ludzie mają po 70 lat i poprawiają matury, rób na co masz ochotę i nikim się nie przejmuj, to tobie ma być dobrze..
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@gendzi: ja w wieku 33 lat zacząłem studia uzupełniające, w sumie to byłem prawie najstarszy w grupie. Mimo to uważam, że warto było i zrobiłbym to znowu. W sumie teraz mam prawie 40 i znowu się zastanawiam czy nie iść na jakieś studia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Albo chociaz na jakiś kurs.
PS. Pamietaj: jak się nie rozwijasz, to się zwijasz.
  • Odpowiedz