Wpis z mikrobloga

to jest takie samo pier#olenie jak pisiory które mówią że jak nie głosujesz pis to nie masz prawa pobierać 500+


@tadarassa: LOL, ale to Konfa cały czas postuluje zniesienie partyjnych subwencji, a jak przychodzi co do czego to stają w ich obronie, bo bez nich nie mogą funkcjonować
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kezioezio: ufff jak to dobrze, że partiom wypłacane są subwencje i nie ma przypadków korupcji i kolesiostwa w polskiej polityce, a prawo jest układane z naciskiem na dobro obywateli xDDDDDDDD
@Normie_Lurker: to co mówisz jest równie głupie co „skoro ci 500+ nie pasuje to dlaczego złożyłeś wniosek?”. zasady są jakie są i trzeba grać zgodnie z nimi. gdyby wszyscy mieli dostawać subwencje, to dlaczego tylko konfederacja miałaby zrezygnować? żeby być jeszcze bardziej zepchnięta na margines? 500+ też uważam za w #!$%@? głupie, ale skoro już jest i #!$%@? nam gospodarkę, to pobieram, traktując to jako nieznaczny zwrot pieniędzy z których państwo
@Normie_Lurker: o, widzę że ktoś użył argumentu 500+. no postuluje zniesienie dla wszystkich, jak zniosą to nie będą pobierali razem z wszystkimi. swoją droga też uważam że zniesienie subwencji jest w #!$%@? głupie, ale twoja argumentacja jest kretyńska
@qtaczDickinson:

Zandberg postuluje 6-godzinny dzień pracy, ale póki przepisy się nie zmienią każe swoim pracownikom pracować 8. Jak to tak?


Twój argument niczym się nie różni od "nie bierz 500+ skoro tego nie popierasz"
Ja tam nie wiem, wydaje mi się, że jak ktoś postuluje zniesienie subwencji partyjnych to powinien być przygotowany na działanie bez nich


@Normie_Lurker: oczywiście, na równych warunkach. Jeśli chcę zniesienia subwencji partyjnych dla wszystkich, a chcą odebrać tylko mi, to też bym o to walczył. Wbrew obiegowej opinii wyborcy konfy też bywają podatnikami :D
@Normie_Lurker: źródło: wywiad u Mazurka. To nie jest wiedza tajemna, Zandberg nigdy tego nie ukrywał, poszukaj a na pewno znajdziesz więcej informacji. Ale ty wiesz, że prawo nie wchodzi z dnia na dzień, na razie to działa tak i każda partia organizacyjnie jest poukładana tak żeby z tych subwencji korzystać, jeśli zmienią prawo to będzie czas żeby przygotować się do zmian i zmienić swoje struktury. Hipokryzja? Być może, ale tak samo
@fledgeling: Temat był wałkowany wiele razy, jeśli wy widzicie tylko aborcję to chyba nie ma sensu dyskutować. Światopoglądowo owszem, pokrywają się w znacznej mierze z PiS, przecież nie jest tajemnicą, że obydwie partie są konserwatywne. Jednak gospodarczo Konfederacja w wielu sprawach głosuje odwrotnie do PiS i przy każdej okazji składają mnóstwo poprawek. Na tej samej zasadzie mógłbym mówić, że to lewica jest koalicjantem PiSu, przecież domagają się podwyżek podatków, więcej socjalu
@TurboDynamo: Zandberg może, ale już Konfederacja nie? Chciałem pokazać, że każdy ma swoje za uszami, każdy działa nie zawsze zgodnie z tym co głosi, po prostu taka jest rzeczywistość. Jazda po jednych kiedy swoi robią analogiczne rzeczy trąci fanatyzmem.