Wpis z mikrobloga

Zandberg może, ale już Konfederacja nie? Chciałem pokazać, że każdy ma swoje za uszami, każdy działa nie zawsze zgodnie z tym co głosi, po prostu taka jest rzeczywistość. Jazda po jednych kiedy swoi robią analogiczne rzeczy trąci fanatyzmem.


@qtaczDickinson: zandberg to taki sam fanatyk jak korwin. Różnica jest tylko taka że korwin to prostak.
  • Odpowiedz
@Bover: tak mógłbym wytłumaczyć wszystko. Dziambor to nie Konfederacja. I co? Koniec tematu.

Co do biznesu... A to nie czasem lewica miała odebraną subwencję w 2019, a przez opieszałość TK kontrolowanego przez koalicjanta z PiSu jednak w 2020 tę subwencję odzyskała? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: ale co to ma do rzeczy? Mówimy o sprawach, nazwijmy to, gospodarczych (subwencje, czas pracy..), a nie kulturze osobistej. Ten jest usprawiedliwiony, a ten drugi nie może bo to cham i prostak? No proszę cię, to jest dosłownie cytat z Kiepskich, argument taki że ho ho ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qtaczDickinson: ale czy ja bronie zandberga?
Z tą gospodarka to poleciałes xD Korwin ma w dupie gospodarkę, jemu chodzi o to żeby dostać subwencje.
Chcesz czy nie to jest ten sam kaliber populizmu zamordyzmu i demagogii co zandberg. Po prostu z drugiej strony barykady ale taki sam debil i hipokryta.
  • Odpowiedz
@TurboDynamo: Ależ ja się z tym nie zamierzam kłócić, Korwin to taki "inteligentny idiota" i ja się z tym zgadzam. To ty zacząłeś, że "o ten Zandberg to jeszcze nic, popatrz na Korwina". No to jak miałem to zinterpretować inaczej niż próbę obrony Zandberga? Odpowiadasz zupełnie nie na temat, sprowadzasz rozmowę na takie tory, a potem odbijasz piłeczkę, że to niby ja chcę bronić Korwina porównując go z Zanbergiem. Nazwisko
  • Odpowiedz
To ty zacząłeś, że "o ten Zandberg to jeszcze nic, popatrz na Korwina"


@qtaczDickinson: co ty #!$%@?. Ja na taki komentarz odpisałem ze obaj są siebie warci i ze hipokryzja zandberga nie kasuje hipokryzji korwina.

a co ma hipokryzja zandberga do hipokryzji konfederacji? Bo ja nie widze związku.

Moj komentarz. Polecam nauczyć sie czytać. Bo to ty przywołałeś zandberga zeby obronic korwina.
  • Odpowiedz
tak mógłbym wytłumaczyć wszystko. Dziambor to nie Konfederacja. I co? Koniec tematu.


@qtaczDickinson: jezu... czemu kucom zawsze wszystko trzeba tłumaczyć jak 12-latkowi? Pomogę z dobrego serca:

Adrian Zoidberg, czy jak mu tam, prowadzi działalność gospodarczą, nastawioną na zysk z samej swej natury. Działając zgodnie z zasadami obowiązującymi w Polsce, zatrudnia ludzi na przewidziany w Polsce pełen etat. Osobiście natomiast - w ramach INNEJ działalności, tj. w ramach korporacji jaką jest reprezentowana przez niego partia polityczna, wyraża poglądy i zmierza do zmiany prawa w ten sposób, aby wymiar czasu pracy był
  • Odpowiedz
@Bover:
Artur Dziadziambor, czy jak mu tam, jest członkiem partii politycznej, nastawionej na zwiększenie poparcia z samej swej natury. Działając zgodnie z zasadami obowiązującymi w Polsce, jego partia pobiera przewidziane w Polsce subwencje. Osobiście natomiast, tj. w ramach korporacji jaką jest reprezentowana przez niego partia polityczna, wyraża poglądy i zmierza do zmiany prawa w ten sposób, aby te subwencje zlikwidować.
  • Odpowiedz
jest członkiem partii politycznej, nastawionej na zwiększenie poparcia z samej swej natury.


@qtaczDickinson: dobra, wystarczy. Nie wiesz czemu służy partia polityczna, więc nie nadajesz się do dyskusji.

Skończysz szkołę, to pewne rzeczy może zaczniesz pojmować.
  • Odpowiedz
andberg może, ale już Konfederacja nie? Chciałem pokazać, że każdy ma swoje za uszami, każdy działa nie zawsze zgodnie z tym co głosi, po prostu taka jest rzeczywistość. Jazda po jednych kiedy swoi robią analogiczne rzeczy trąci fanatyzmem.


@qtaczDickinson: to jest twoje zdanie. Napisałeś że konfederacja jest ok bo zandberg też jest #!$%@?. Jestes po prostu dzieckiem które teraz odwraca kota ogonem. Rób fikołki dalej al mnie w to nie
  • Odpowiedz