Wpis z mikrobloga

@kezioezio: rozumiem, że jak chciano odebrać subwencje konfederacji za małe błędy w oświadczeniach to politycy konfederacji nie protestowali, bo partia powinna utrzymać się z własnych datków...
A nie, czekaj. Walczyli o państwowe pieniążki do upadłego xdd
  • Odpowiedz
@qtaczDickinson: to Zandberg ma jakiś pracowników? nie wiedziałem xdd
Bawiąc się w twoją grę. Jakie przepisy prawa nakazują pracę 8 godzinną? O ile jest mi wiadomo, to te przepisy mówią omaksymalnym wymiarze czasu pracy, czyli ile może ktoś maksymalnie pracować w przeciągu doby. Zdajesz sobie sprawę z tego, że nikt nie zabrania ustalenie komuś 6 godzinnego czasu pracy, wspomnianego Zandberga również to dotyczy.

Teraz mi powiedz jakie przepisy
  • Odpowiedz
@Normie_Lurker: tak, ma firmę w branży IT czy chociażby biuro poselskie, gdzie sam raczej nie odpisuje na maile i nie odbiera telefonów, w takich biurach posłowie zatrudniają asystentki.

No właśnie o to chodzi, mówi, że chciałby 6 godzin, ale swoim pracownikom nie pozwala pracować po 6 tylko oczekuje 8, chociaż nikt mu nie zabrania ustalić w swojej firmie 6-godzinnego dnia pracy. Polecam wywiad u Mazurka, dokładnie ten temat został tam
  • Odpowiedz
@qtaczDickinson: z tego samego powodu pewnie co konfa, ktora z datkow by sie nie utrzymała, to zandberg i lewica pokrzycza o złych umowach zlecenie zatrudniajac tak wiekszosc osób, gdula, ktory z tego co pamietam cieszyl sie skladka zdrowotna firm i faktem, ze bedzie wiecej kasy na sluzbe zdrowia samemu wynajmujac pare mieszkan i nie wspominajac nic o opodatkowaniu tego sektora, hipokryzja i tyle
  • Odpowiedz
@baetky: no dokładnie, dokładnie to chciałem pokazać bo jak widać wyżej nie wszystkim się to w głowie mieści. Robią tak wszyscy, niezależnie od opcji politycznej i głoszonych poglądów, tylko #neuropa w swojej ortodoksji nie potrafi przetrawić tak oczywistej sprawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qtaczDickinson

Nie brak opinii że celem istnienia niektórych partii jest przekazanie subwencji do działaczy, a nie jakieś tam zmiany w państwie.

Przy okazki można być ukrytą opcją ***owską i przyjaciółmi Rosji. Byle kasa się zgadzała.
  • Odpowiedz
rozumiem, że jak chciano odebrać subwencje konfederacji za małe błędy w oświadczeniach to politycy konfederacji nie protestowali, bo partia powinna utrzymać się z własnych datków...

A nie, czekaj. Walczyli o państwowe pieniążki do upadłego xdd


@Normie_Lurker: przecież to trzeba mieć pół zwoju, żeby nie rozumieć, że chodzi o zlikwidowanie subwencji ogólnie, a nie o niewypłacanie pojedynczym partiom xD
  • Odpowiedz
@malinq: a co to ma do rzeczy? Przecież praktycznie cała konferencja realnie w życiu nie pozbyłaby sie subwencji, żyją przecież z koryta, nic innego nie potrafią, mają tylko dyplomy filozofów, czy teologów xD dużo szczekają, ale łapy wyciągają pierwsi
  • Odpowiedz
Przecież praktycznie cała konferencja realnie w życiu nie pozbyłaby sie subwencji, żyją przecież z koryta, nic innego nie potrafią, mają tylko dyplomy filozofów, czy teologów xD dużo szczekają, ale łapy wyciągają pierwsi


@Rejetn: no dobra, ale co mnie obchodzą twoje projekcje na które nie masz żadnego dowodu?
  • Odpowiedz
@qtaczDickinson:

tak, ma firmę w branży IT

Zandberg już od dawna nie pracuje branży w IT, wystarczy spojrzeć na jego oświadczenie majątkowe. Nawet nie wiem czy ta jego działalność to zwykłe JDG, bez zatrudniania pracowników.

No właśnie o to chodzi, mówi, że chciałby 6 godzin, ale swoim pracownikom nie pozwala pracować po 6 tylko
  • Odpowiedz
@malinq: > przecież to trzeba mieć pół zwoju, żeby nie rozumieć, że chodzi o zlikwidowanie subwencji ogólnie, a nie o niewypłacanie pojedynczym partiom xD

Podsumowując:
Konfederacja domaga się samofinansowania partii politycznych
Zachodzi zagrożenie odebrania subwencji publicznej, przez co Konfederacji grozi rozpad, bo nie ma funduszy na swoje działanie.
Co robi Konfa? Rzuca się jak Rejtan w obronie publicznych subwencji wykorzystując wszystkie możliwości prawne, by zapobiec odebraniu państwowych pieniędzy, bo bez
  • Odpowiedz