Wpis z mikrobloga

Weźcie mnie obudźcie z tego koszmaru.

Bardzo często słyszy się o dezinformacji w związku z pandemią, fake newsach itp

Przy czym część z nich rozsiewa część rządowa. Właśnie przed chwilą minister zdrowia niepokoi się wzrastającymi liczbami zakażeń.
Co w tym dziwnego? No to, że po dwóch latach każdy mógł już ogarnąć, że nie porównujemy normalnego dnia roboczego z dniem świątecznym. I o ile w ten weekend mieliśmy Nowy Rok to jest to bardziej pracowity dzień niż Boże Narodzenie, co zresztą widać po wykonanych testach, bo wykonano ich chyba 20tys więcej.

I ja to wiem, większość z tagu pewnie też to wie, i mam uwierzyć że nie wie minister? Przy czym od razu zapowiedział, że jak to się utrzyma, to będą podejmowane "kolejne decyzje". Mmm te wspaniałe decyzje zabierające ludziom pracę, zyski i zdrowie psychicznie.
#koronawirus #bekazpisu
lubiczklan - Weźcie mnie obudźcie z tego koszmaru. 

Bardzo często słyszy się o dez...

źródło: comment_16411948670jpCPuajYxxaz6Bp0cOl5K.jpg

Pobierz
  • 22
@lubiczklan jest jeszcze meta poziom tej sytuacji. Nie wierzę pisiorom jak psom (choć to powiedzenie uwłacza pięknym zwierzętom) ale sprawdziłby czy Niedzielski faktycznie to powiedział. Zdarza się, że krótkie stwierdzenie czy komentarz media ekstrapolują do nie wiadomo jakich rozmiarów
@lubiczklan: nie wiem czy nie do pomyślenia, szczególnie jeśli przykaz szedłby od faktycznego rządu a ten byłby marionetkowy zresztą jak całą reszta która robi to samo, i zauważ że są państwa gdzie tego nie ma i są takie gdzie to wygląda jak kopiuj-wklej ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lubiczklan: ja już mentalnie jestem przygotowany że znowu będą zamykać i utrudniać ludziom życie. To już jest pewne, pytanie tylko kiedy i jakie mają w planach ograniczenia
@lubiczklan: Mazurek tak zaprasza by ominąć tematy najbardziej kontrowersyjne dla PiS'u.
Od czasu pegasus'a prawie nic u niego na ten temat, lex tvn, też prawie totalna cisza od czasu przegłosowania do weta włącznie(choć ten temat jeszcze lekko pewnie dotknie na dniach by wyjść na "obiektywnego").
zaciska foliową czapkę na mojej głowie jeszcze bardziej


@lubiczklan: taa w swieta bylo chyba z 24->25 grudnia - 38 zgonow, a potem w poniedzialek olaboge ponad 600 czy tam iles, no #!$%@? nieslychane niesamowite xDD, ale co naglowek #!$%@? to ich