Wpis z mikrobloga

@naapster tak, kupiłem nowy dom z żoną, mam dziecko. Wygoda mieszkania w domu jest o wiele lepsza. Mieszkałem w blokach 30 lat. Starczy. Światłowód 1 gb jest, mam własny gabinet spokój i cisze. Jest to miejscowość gminna. Dostęp do sklepów przedszkola, szkoły jest, nie musze jezdzic. Sala weselna z obiadami barem i pizza dodatkowo lewiatan, delikatesy centrum i Dino. Do miasta mam 30 km.
@Katiee oj tam nie jest źle. Syn ma już 3 latka i jest bardzo interaktywny ( ͡º ͜ʖ͡º). Tato może pod pretekstem kupować różne zabawki i przy okazji też się pobawić heh. A robienie dzidzi to ultra przyjemna praca.
@naapster: z pracą to w zasadzie odkąd zacząłem obecną pracę (1,5 roku) to pracuję 100% zdalnie. Jedyne oczekiwanie mojego menadżera to jak pandemia zelżeje to raz na miesiąc pojawić się na spotkaniu w biurze.
@djmentos: ja raczej wole docelowo iść w dom ofert jest pełno na full remote ale czy ten trend zostanie a nawet dojeżdżać co 2 tygodnie na jeden dzień to przyjemność trochę pojeździć (przynajmniej dla mnie)