Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Siema, sprawa niby bardzo prosta :)

Byłem już od jakiegoś na cyklu z samego testosteronu enana (250 mg e3d) i dołożyłem dekę, też 250 e3d. Tak przez około tydzień - poszły 4 strzały deki. Już zdążyłem zauważyć, że to nie dla mnie, zaczęły się dziwne jazdy na bani itp. Może kwestia prolaktyny czy coś, aczkolwiek po namyśle stwierdziłem, że odstawiam dekę i zostaje sam teść.

Teraz pytanie - po jakim czasie będę zupełnie wolny od deki i jej metabolitów i będę mógł myśleć o ewentualnym odstawieniu teścia i odbloku? Z teoretycznie policzonego czasu półtrwania na steroidplotter.com wychodzi, że po +- 90 dniach samej deki nie będzie w organizmie. Sporo się naczytałem w międzyczasie o tym, że nandrolony (czy raczej ich metabolity) potrafią krążyć w organizmie nawet przez 18 miesięcy. Wydaje mi się, że po przyjęciu 1000 mg / 4 ml deki na przestrzeni tygodnia nie będzie to aż tak długi czas. No ale właśnie, jaki? 3-4 miesiące wystarczą? Bo z obecnych planów tyle minimum planuję ciągnąć sam testosteron, potem odblok. Pierwotnie z deką plany były na dłużej, ale sobie odpuszczam.

#sterydy #mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #doping

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d226860ed247000a927f2d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
Może kwestia prolaktyny czy coś


@AnonimoweMirkoWyznania: badania.

Już zdążyłem zauważyć, że to nie dla mnie, zaczęły się dziwne jazdy na bani


@AnonimoweMirkoWyznania: bo nie kontrolujesz hormonów (co wymaga trochę wiedzy, regularności i trochę kosztuje). Odrobina kabergoliny (oczywiście w oparciu o badania) i zapewne sajdy by zniknęły.

Pierwotnie z deką plany były na dłużej, ale sobie odpuszczam.


@AnonimoweMirkoWyznania: sterydy są dla mądrych, a przynajmniej systematycznych ludzi. Jak tak samo ''dbasz''
OP: @TestoDepot: Badania zrobię jak najszybciej, w tym tygodniu i zapewne będzie to prolaktyna, mam Cabaser, tak więc bez problemu. Na samym testosteronie wszystko bez problemów. Bardziej niż realnych sajdów (znając siebie pewnie sobie wkręcam) przestraszyłem się problemów z odblokiem w przyszłości, bo już po dodaniu deki zacząłem sporo czytać i okazało się, że nie jest tak różowo jak dotychczas sądziłem - a sądziłem, że wystarczy pociągnąć test 2-3 miesiące
@AnonimoweMirkoWyznania: bierzesz hcg teraz i brałeś regularnie przez cały czas? To jest dość istotne.

przestraszyłem się problemów z odblokiem w przyszłości


@AnonimoweMirkoWyznania: nie nakręcaj się. Nie z takich rzeczy i nie z takich dawek ludzie sie odblokowywali. Ludzie biorą towar latami bez przerwy i finalnie i tak się w końcu odblokowują, prędzej czy później, a ty brałeś deke przez ledwo tydzień XD.

wychodzi, że nie miesiąc czy 3, a nawet