Wpis z mikrobloga

Jak bardzo głupim pomysłem jest otwieranie nowej działaności w tym roku? Mam pomysł na biznes, prawie wszystko już dograne, kontrahenci są. Tylko zastanawiam się jak najmniejszym kosztem zrobić legalna firmę. Kasa z tego będzie na 100% i to nie mala. Będę produkować koce. Tak koce. Ludzie teraz będę oszczędzać na gazie to będą kupować ciepłe koce
#firma #biznes #koce
stanley88 - Jak bardzo głupim pomysłem jest otwieranie nowej działaności w tym roku? ...

źródło: comment_1641145451yUAWG08d4Rj7er1NjvTmJa.jpg

Pobierz
  • 16
@stanley88: będą budować mniejsze domy i bardziej energooszczędne, dobrze ocieplone, tak zaplanowane by jak najlepiej wykorzystać energię słoneczną. Prąd też drożeje, ale będą inwestować w pompy ciepła i łączyć je z kotłami gazowymi by wyjść na tym jak najkorzystniej.
@stanley88: bardzo dużo ludzie nie zbuduje domu, ale nie koniecznie będą myśleć o kocach. Jeżeli inwestujesz w koce to spróbuj zrobić coś nowatorskiego co przyciągnie ludzi do ich zakupienia. Fajna reklama i obsługa klienta na poziomie, nie po polsku. Potem inwestuj w materiały do ociepleń domów.
@stanley88: Otwieraj, ryczał na działalność wytwórczą się nie zmienia i to nadal raptem 5,5%. Stawka zdrowotnego dla małych ryczałtowców się wiele nie zmieniła. Jeśli nie #!$%@? kocopołów pod hehe nośny temat cen ogrzewania to możesz śmiało ruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PfefferWerfer: Trochę #!$%@?, ale kto wie czy z tego #!$%@? nic nie wyniknie. Jeśli tylko bym faktycznie zrobił coś nowatorskiego, jakaś personalizacja albo naturalne materiały takie jak wełna czy konopie. Chęci mamy, czas też. Ile można pracowac na etacie
ważne że się dobrze palą i dużo energii dają


@HPCC1A9F: Atam #!$%@?. Teraz to tylko gorzała! Tym się grzać najlepiej i można też zapomnieć o wysokości czynszu na chwilę. I wody mniej zużywasz bo w wódzie jest też woda. Więc najlepiej wejść w produkcję gorzały.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stanley88: Przez ostatni rok powstało w opór firm (sądząc po absurdalnej ilości różnych reklam) od koców zwykłych, grawitacyjnych, z rękawami, personalizowanych i koco-bluz XXXXXXL, ale powodzonka.