Wpis z mikrobloga

Mam jutro rozmowę techniczna na staż/junior C# .net
Od 2 tygodni nie napisałem ani linijki kodu, boje się jak nigdy bo to moja pierwsza rozmowa i to jeszcze na teams.
Jeżeli mam pisać kod na żywo to dostaje paraliżu na samą myśl, głównie przez to że nic nie umiem.
Nie mam pojęcia czego się spodziewać.
#it #programista15k #programowanie #praca
  • 11
@Zbyszggo: Od początku traktuj każda rozmowę jako możliwość nauki a nie jak sprawdzian w szkole. Jak będziesz miał więcej doświadczenia to zobaczysz ze rozmowa jest tez dla Ciebie a nie tylko dla pracodawcy. Powodzenia
@Zbyszggo: nawet jakby miało nie wyjść - to o ile masz za co jeść i gdzie mieszkać to izi. każda taka nietrafiona rozmowa uczy Cię życia ze stresem. jak pochodzisz na x takich rozmów to na kolejną pójdziesz już pewny siebie wiedząc czego możesz się spodziewać :D
@Zbyszggo: Ja jak atakowaniem dwa poziomy wyżej niż byłem wtedy to miałem pewność, ze się nie dostanę. I się nie dostałem, na 3 pierwszych rozmowach byłem zesrany fest bo kasa x2 i w ogóle. Formalnie po 4 rozmowach zacząłem sobie notować czego nie umiem, co złe wypadło, prosić firmy o Feedback co było ok a co nie.
I tak po pół roku nauki, bo wszystko co nie wiedziałem się douczalem, okazało