Wpis z mikrobloga

Witajcie. Chcę Wam się pochwalić, jaki pierścionek zaręczynowy miałam przyjemność wykonać dla jednego z Mirków. Pierścionek był prezentem świątecznym, wszystko potoczyło się zgodnie po myśli Mirka i zarówno jemu (jak i całej społeczności) składam życzenia spełnienia wszystkich marzeń w Nowym Roku.

Pierścionek został przeze mnie zrobiony w całości ręcznie, bez posiłkowania się tak popularnymi dzisiaj wydrukami 3D. Wykonany jest z żółtego złota próby 585 (waga złota 3.11 g). Piękne trzy czerwone rubiny o wymiarach 6x4 mm i łącznej masie 2.02 ct wraz z sześcioma diamentami o średnicy 1,5 mm (czystość/barwa: SI / G) o łącznej masie 0.09 ct nadają temu pierścionkowi niecodzienny, wyszukany wygląd, a błysk kamieni przywodzi na myśl iście królewską biżuterię.

Cena tego pierścionka wyniosła 2860 PLN. Cena podawana jest na dzień 02.01.2022, ponieważ może być zmienna i jest zależna od cen kamieni, kursu złota i kursu dolara (zarówno kamienie, jak i złoto zależne są od kursu dolara).

Jeśli Was interesują kolejne etapy powstawania tego pierścionka, linkuję do mojego Youtube
https://www.youtube.com/watch?v=6FWdtV1GV8w

#bizuteria #jubiler #jubilerstwo #zareczyny #slub #handmade #rzemioslo #krakow #rozowepaski #niebieskiepaski #chwalesie #totemybizuteria
totemy_bizuteria - Witajcie. Chcę Wam się pochwalić, jaki pierścionek zaręczynowy mia...

źródło: comment_1641138624Gs8VCt7IQT0Qeo50sUGoEZ.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz