Wpis z mikrobloga

@DuchGor: @DuchGor: tego nie napisałeś :D reakcja kobiety byłaby normalna. A ona wie że ty przez chorobę nie mogłeś autem zajechać? Jeśli tak to średnio empatyczna.

Nie pruj się tak, skąd miałam wiedzieć? Myślałam że kolejny golodupiec się żali na życie
@TMP_2137: kobieta ma preferencje:źle niedobra. Facet ma preferencje: super miodzio git. Oj że wy tego co piszecie nie widzicie

tak, nie musisz używać dokładnych kilku słów w konkretnym szyku, żeby wyrazić pewną myśl xD


@TMP_2137: no no spłacz się bardziej
@TMP_2137: Masz swoje wymagania, albo możesz być desperatem i nie mieć ich wcale. Kim ty jesteś płaczku żeby oceniać jakie preferencje są lub nie są powierzchowne XD

Poza tym mówiłam ogólnie. Kobiety czy mężczyzni powinni posiadać prawo jazdy. To powinna być norma i tyle
atakuj reszte


@konopiapolska: Ja tylko wytykam twoją niekonsekwencję. Nie widzę tutaj żadnego ataku skoro wystarczyło zaledwie przytoczyć Twoją wypowiedź.

tyle wam zostało gdy temat dotyczy kobiecych preferencji, a gdy mowa męskich preferencjach przytakuj jak trzeba.

Jakim "wam", skoro dyskutujesz ze mną? Nic o posiadaniu preferencji nie wspominałem. Nikomu nie przytakuję, to jest tylko i wyłącznie moja opinia i gdybyś chciała zobaczyć to nie zawsze zgadzam się z twierdzeniami uznanymi przez większość
Jakim "wam", skoro dyskutujesz ze mną? Nic o posiadaniu preferencji nie wspominałem. Nikomu nie przytakuję, to jest tylko i wyłącznie moja opinia i gdybyś chciała zobaczyć to nie zawsze zgadzam się z twierdzeniami uznanymi przez większość tagu.


@czerwoneoczybialewlosy: ślepa nie jestem widzę co plusowales wyżej więc teraz nie udawaj obiektywnego xd

Większość społeczeństwa polskiego, które mieszka w miastach i wszystko mogą zrobić rowerem/na piechotę, nie wspominając o mieszkańcach takich metropolii jak
widzę co plusowales


@konopiapolska: A dyskusji zobaczyć nie raczy.

Każdy Polak ma do pracy mniej niż 5 km. Tak jest. Auta nie są potrzebne nikomu.


Większość społeczeństwa polskiego,

Każdy =/ wszyscy.

Szczególnie na wsiach i innych zaduiach


które mieszka w miastach

(....)

z góry założyłeś sobie żeby mnie zwyzywać i zrównać z osobą toksyczną

Nigdzie nie wyzywam. Wskazuje błędne myślenie i manipulacje w Twoich twierdzeniach.

przez zwyczajną opinie że każda osoba