Wpis z mikrobloga

@erebeuzet: przegrywowy efekt aureoli. Im brzydsza osoba tym ma piękniejszy charakter xd a w 99% przypadków to ładni ludzie są fajni i mili, nie zgorzkniałe zawistne przegrywy i otyłe lochy które potajemnie nienawidzą całej reszty i im zazdroszczą.
  • Odpowiedz
@towfik1234: A może to nie ona ma wysokie wymagania tylko nie potrafi nikogo znaleźć przez wage? Jak ja byłam gruba to też nikt się mną nie interesował. Jak schudłam (zachorowałam na anoreksje) to nagle ludzie zaczeli sie do mnie odzywać i chcieli sie spotykać.
Żyjecie w jakimś wymyślonym świecie gdzie kobiety mają cud ,miód i orzeszki, no nie jest tak. Mamy tak samo przewalone jak i wy.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Mamy tak samo przewalone jak i wy.


@dal_: w ogarnianiu partnera seksualnego macie lvl ultra easy. Jeśli o związek idzie, nie chciałbym być kobietą która szuka.
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: Twoja "skala hipokryzji" jest bardzo dziwna.

Napisałem, że dostawałem kosza od brzydszych niż ta na zdjęciu - i to prawda. Napisałem też, że umówiłbym się z grubą i brzydką dziewczyną, pod warunkiem że byłaby młoda - i to też prawda. Gdzie ty tu widzisz hipokryzję?

To, że mi nie wierzysz, albo to, że ty masz inne standardy, i brzydzą cie grube dziewczyny, nie robi ze mnie hipokryty. Sorry, to
  • Odpowiedz
@Cytryny200: Wiem. Masz oczywiście rację, ale my tu nie prowadzimy badań naukowych i nie jesteśmy w stanie uwzględnić każdego możliwego przypadku, bo każdy post musiałby mieć 400 linijek tekstu. Dlatego stosujemy uogólnienia i skupiamy się na tym, co jest najczęstsze i powszechne.

Zgodzisz się chyba ze mną, że ludzie, którzy żyją z kimś w stałym związku przez wiele lat, są raczej mniejszością na Tinderze i portalach randkowych? Osobiście, znam kilka
  • Odpowiedz