Wpis z mikrobloga

@ciasny: @erebeuzet: #!$%@?ąc od śmiania się z czyjegoś wyglądu.
Te grubsze laski często mają wywalone ego w kosmos m.in. przez koleżanki na fejsikach piszące jakie to one są księżniczki i one faktycznie zachowują się jak jakieś gwiazdki holiłód, a przynajmniej Sopotu, innego Zakopanego albo przynajmniej koziej wólki. xD

Masa orbiterów tylko umacnia je w przekonaniu, że one w życiu pracą się nie skażą, a za to powinny stawiać
  • Odpowiedz
@ciasny: Ta tutaj to jest ekstraklasa. Próbowałem umawiać się z brzydszymi ... Problem naprawdę nie jest w wyglądzie.

Problem jest w wieku. Jak sobie uświadomisz, że każda kobieta umawia się z facetami, i że każda kobieta kogoś miała to zaczynasz rozumieć, że doświadczenie i oczekiwania KAŻDEJ kobiety rosną z wiekiem. Im wyższe oczekiwania, im więcej facetów w życiu poznała, tym trudniej jej będzie czymś zaimponować, trudniej będzie ją czymś zainteresować,
  • Odpowiedz
@towfik1234: z czasem = z doświadczeniem. Tak jak napisałeś, im więcej facetów z wadami, tym większe wymagania wobec "ideału".
Jeden gra w gierki, drugi siedzi przy samochodzie, trzeci w pracy, czwarty uprawia sport, piąty spotyka się ze znajomymi. Wszystko kosztem czasu jej poświęconego.
Na koniec charakter "wypadkowy" z tych wszystkich składowych jest taki, że ma mieć dobrą sylwetkę, wozić ją dobrym autem, być towarzyskim i dużo zarabiać, jednoczenie nie tracić
  • Odpowiedz
#!$%@?ąc od śmiania się z czyjegoś wyglądu.

Te grubsze laski często mają wywalone ego w kosmos
@Kolarzino
Grube mają wywalone ego w kosmos. Chude też. Brzydkie tak samo, a ładne to już wogole. Wszystkie mają wywalone ego, nie to co wykopki.
  • Odpowiedz
@ciasny: co to za wysryw? To że znajomi/ rodzina dali jej reakcje do zdjęcia na Facebooku nie znaczy że jest w tym gronie jakikolwiek facet nią zainteresowany. Z resztą dziewczyna jest na poziomie lub i wyżej przegrywów na wykopie ale pewnie zainteresowała by się niejednym, natomiast przegrywy chciały by juleczki które nawet na nich nie spojrzą.
  • Odpowiedz
@Seropusz: no chude i wykopki też mają nabrzmiałe ego. W zasadzie każdy może mieć nabrzmiałe ego, tego nie neguje. Jednak mówienie, że laska brzydka/gruba = gorsza (chcąca każdego) = milsza, to spore mijanie się z prawdą.

@Mrbimbek: szukanie w wyższej lidze albo poddawanie się po jednym koszu i przypisywanie wszystkim kobietom danej łatki na tej podstawie, to chyba norma.
Nawet nie wyższej lidze, jak zakochiwanie się w lubiącej
  • Odpowiedz
@towfik1234: Na mojej skali hipokryzji osiagnales wlasnie level expert, gratulacje. Komu wy chcecie wcisnac ten kit, ze byscie sie z nia nie umowili, bo za stara i zbyt doswiadczona xD Ja jestem dosc tolerancyjny jesli chodzi o wyglad kobiet, wiele rzeczy mi nie przeszkadza, nie mam określonego, idealnego typu kobiecej urody. Ale w tym przypadku nie dalbym rady, sory, po prostu wewnetrzny instynkt biologiczny by mi nie pozwolil. Body positive
  • Odpowiedz