Wpis z mikrobloga

@Zapaczony: @Po_co_te_kwiaty:
serio ten inwestor od szortowania tesli i sidiprojektu oraz przeciwnik inwestowania w nieruchomosci wywleka jakies tematy zw z budowa domu przez Wapniaka? q co za dzieci...

40 minut ma ten film, serio ogladacie takieg glupoty, nie szkoda Wam czasu?

gosc troche zaczyna sie robic alergiczny, najpierw ktos na jakims blogu wyjasnil te jego rzekome firmy ktore spieniezyl, potem Slomski napisal o nim bodajze 1 czy 2 art na
@AshtarPL:
Też z tych obu filmów mam identyczne wrażenie, jeden warty drugiego.
Wapniak nagania na wszystko na co możliwe, przy okazji delikatnie mówiąc mijając się z prawdą, a trader też nie lepszy najpierw z tego co pamiętam to chyba wapniak go wypromował, z filmów zrozumiałem, że te prowizje to tzw. gentelmen agreement, więc mimo wszystko nawet jak nie podoba mu się sposób naganiania Wapniaka, żeby ludzie kupowali to komuś kto robi
Pobierz Mysciak - @AshtarPL: 
Też z tych obu filmów mam identyczne wrażenie, jeden warty dru...
źródło: comment_1641121675J3TXdPkh0V9zE6zyvakdeq.jpg
@Mysciak
@AshtarPL

Jak by tak Wapniak odwrocil obrazek do gory nogami, i odpowiednio przemnozyl wszycho, to wyszlo by i ile ksiazek i ile hajsu zarobil specjalista od szortowania tesli i sidiprojektu dzieki ... Wapniakowi... . Rotfl
@dcom: dlatego pisałem że są siebie warci bo zarobili na sobie nawzajem, poszło o pieniądze bo z tego co ja rozumiem trader21 nie chciał mu już prowizji płacić.... Wizerunkowo i kasowo teraz stracili znacznie więcej oboje.
@AshtarPL: Z tym wypromowaniem to dość odważna teza bo ja pamiętam, że już z 6 lat temu jego blog IndependentTrader.pl należał do czołówki najpopularniejszych blogów inwestycyjnych, a coś takiego jak kanały giełdowe na polskojęzycznym YT były w powijakach. Tylko w tym okresie chyba jeszcze nie pokazywał twarzy i był nieznany z imienia i nazwiska
@AntyBohater: to że ty pamiętasz to nie znaczy że jest to odważna teza. Kiedyś byłem bardziej na bieżąco a pierwszy raz i tak usłyszałem u veto albo namzalezy. Bloga może z nazwy nie pamiętam, też jest to możliwe, ale w takim razie nie było nic tam wartościowego.
@AshtarPL: Dla mnie IT21 to też była marka w edukacji finansowej - jeden z ważniejszych poradników, które mi wpadły w ręce. O Wapniaku dowiedziałem się, gdy zaczął z nim Czarek rozmawiać, ale wolę słowo pisane, więc na youtuberów nie tracę czasu. Tradera pamiętam jeszcze z czasów jak robił anonimowo na poprzedniej szacie graficznej. Z 7 lat będzie. Z resztą w filmiku pokazuje statsy, które wyraźnie udowadniają, że występy z Wapniakiem nie