Wpis z mikrobloga

Właśnie mój tateł - antyplatformowiec i były pisowiec przeliczył, że straci 1000 zł od tego roku i coś wyklina, że dla patologii wszystko dają i już na nich nie zagłosuje

TO SIĘ #!$%@? W PORĘ OBUDZIŁ XDDD
#bekazpisu
  • 47
  • Odpowiedz
w aborcji go zagiąłem, przytaczając przyklad co jak ktoś umrze. No i niestety się spełniło...


@antarhei na takiej samej zasadzie można zakazać produkcji samochodów, słabe to zagięcie
  • Odpowiedz
@antarhei: Nie rób sobie nadziei. Trochę pewnie ponarzeka, ale potem PiS postraszy znowu elgiebete albo innym zmyślonym problemem i przełknie tą gorzką pigułkę. W końcu może trochę stracił, ale czym to jest wobec obrony wiary/dzieci/ojczyzny? Prawdziwy Polak jest gotowy na pewne poświęcenia, żeby tylko Polska nie zniknęła z mapy/wiara została obroniona przed Szatanem/dzieci nikt nie gejował!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@antarhei: straci na ruskim wale? niech doliczy do tego nowe rachunki :>

@darqnies: z rachunkami nie tak łatwo. Ludzie nie wiedzą powiązania działań rządu z cenami w sklepach czy za prąd lub gaz. W końcu podnosi je ktoś inny często zagraniczna firma.
Dochodzi jeszcze tłumaczenie, że i tak by drożało jakby rządzili inni, a PiS chociaż im coś daje.
  • Odpowiedz
@Voltix: @HetmanPolnyKoronny: To jest właśnie problem z PiSem. Bo oni mówią półprawdy. Niby dobrze, ale całościowo źle. Jeżeli coś powiedzą to powiedzą ci połowę prawdy.

Z tymi rachunkami to oni też są winni. W połowie. Chociażby z tymi zezwoleniami za emisje czy jak to się nazywało.
  • Odpowiedz
  • 0
@antarhei Ale wiesz, że nie będąc za PiSem nie trzeba być automatycznie za PO. Ja bym na tych dziadów z platformy nigdy nie zagłosował, a też nie jestem zwolennikiem Polskiego Ładu.
  • Odpowiedz