Wpis z mikrobloga

@midcoastt: O, ciekawe czy to pierwszy mandacik na podstawie nowego taryfikatora. Powinni do niej z kwiatami wyskoczyć i wywiady robić, jak z pierwszym ozdrowieńcem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 8
@midcoastt: już się nie mogę doczekać filmików z takich kontroli i zaskoczenia kierowców na wieść o nowych stawkach( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
  • Odpowiedz
pytanie czy tam w ogóle ten radiowóz kogos przepuszczał, czy klasycznie wymusił mandacik zwalniajac do zera przed przejsciem bo tak xD


@floojd: Omijała, nie wyprzedzała, więc radiowóz stał.
  • Odpowiedz
@TomdeX: Dokladnie.

@floojd: Tak jak kolega wyżej tutaj pisał. Wynika z tego, że omijała, a nie wyprzedzała. Tak jak do kar za niektóre przewinienia mam zastrzeżenia w tym nowym taryfikatorze (są zdecydowanie zbyt surowe), tak za omijanie na przejściu dla pieszych jestem zdania, że takim kierowcom powinno się kary #!$%@?ć równo.
  • Odpowiedz
@midcoastt: ja bym puścił panią z pouczeniem. Wracałem rano przez miasto, większość samochodów to zestaw: baba za kierą + #!$%@? chłop jako pasażer. Co te kobiety wyczyniały to ja nawet nie.. Enyłej, puściłbym z pouczeniem, bo babka za kierą pewnie raz do roku i nowych przepisów nie zdążyła sobie jeszcze przyswoić.
  • Odpowiedz
bo babka za kierą pewnie raz do roku i nowych przepisów nie zdążyła sobie jeszcze przyswoić.


@gomjeden: Przecież przepis o zakazie wyprzedzania i omijania na przejściu istnieje lata. Jeden z najniebezpieczniejszych i najgłupszych manewrów a ten pouczenie chce dać xD
  • Odpowiedz