Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2731
Ja tylko przypominam, że za przekroczenie prędkości będziecie biedniejsi o 800 zł, za miesiąc zapłacicie w ch0000j większy rachunek za prąd i gaz a właściciele małych firm muszą wziąć na klatę nowy ład. Witamy w pisowskim roku 2022 ( ͡° ͜ʖ ͡°) #nowyrok #polska
  • 102
  • Odpowiedz
za przekroczenie prędkości będziecie biedniejsi o 800 zł


@GratisLPG: To akurat zajebiście. Samochodziarzy trzeba trzymać krótko, skoro ten naród jest zbyt głupi na to, żeby jeździć bezpiecznie i nie zabijać pieszych i innych kierowców.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@GratisLPG: Ja dodam do tego tylko fakt, że nowe inwestycje finansowane z piramidy zwanej Polskim Ładem będą realizowane w zasadzie przez podmioty zagraniczne z uwagi na absurdalną formę płatności (banki nie dadzą kredytu, bo to zbyt ryzykowne a niewiele firm ma swoje 30 milionów do zablokowania na ponad pół roku). Witamy w nowym świecie PiS.
  • Odpowiedz
@nightrain: i po co wprowadzasz ludzi w blad?
mozna uzywac, ale do celow prywatnych. Nie mozesz tego nigdzie publikowac. Wiec za sama jazde z kamerka nic ci nie zrobia.
  • Odpowiedz
@ugluck: to coś się musiało zmienić, bo jak mnie zatrzymali do kontroli, to pierwsze co powiedział policjant łamaną polszczyzną, to to że u nich nie wolno i kazał mi zdjąć, bo za to mandat, ale w Niemczech byłem w 2019 jakoś w sierpniu
  • Odpowiedz
@smacznyy: bedzie jak w stopham u ruskich a polacy chyba sie beda wieszac po tym jak dostana z 2k mandatu XD przeciez to jest koniec zycia, zwolnic nie moga a pieniedzy nie zaplaca bo nie maja XD

skonczy sie na ucieczkach i strzelaninach az do ubicia kierowcy xD
  • Odpowiedz
ale wiekszość p0laków potrzebuje. Przecież ten naród jest znany z bycia kompletnymi idiotami na drodze.


@Creed-Bratton: konwencja genewska zabrania stosowania odpowiedzialności zbiorowej
  • Odpowiedz
Przecież ten naród jest znany z bycia kompletnymi idiotami na drodze.


@Creed-Bratton: pokaż mi 3 losowych obcokrajowców którzy spytani o Polskę mówią, że ooo tam to jest dużo wypadków i idiotów na drodze. Ten naród to jest znany z Wałęsy, papieża i Lewandowskiego, a to #!$%@? zalatuje ojkofobią.
  • Odpowiedz