Wpis z mikrobloga

@chonotukuhwa no nie wiem jakie państwo odpisujesz, z dniem dzisiejszym za przekroczenie do 30km/h, będzie do 400ziko, od 31km/h do 800ziko, jak pan niebieski będzie chciał zrobić statystyki stanie sobie za znakiem zabudowania i zanim ktoś zdąży zwolnić cyk -1k w portfelu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@GratisLPG widzę, że polskie dzikusy znowu mają ból dupy, że nie będzie można bezkarnie łamać przepisów ¯\(ツ)/¯

Prawo jazdy od 15 lat i w tym czasie jeden mandat za przekroczenie prędkości.

Może wreszcie będzie dało się normalnie jeździć, bo wśród polskich dzikusów na drodze można #!$%@? dostać.

@troglodyta_erudyta: a jednak mandat był. I kto tu jest dzikusem? Mogłeś kogoś zabić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kurczakos1: jeden Mirek mi napisał, że już to jest nieaktualne od kilku lat i można i już mu podziękowałem, bo nie jestem na bieżąco. Myślałeś że z pianą na ustach się na ciebie rzucę? Tak trochę nie udało się prawda? ( )
@GratisLPG: za przekroczenie prędkości powyżej 10km/h powinny być dużo wyższe mandaty, #!$%@?ć tych co #!$%@?ą za szybko. A za inne małe wykroczenia to powinny w ciągu roku za pierwsze dać Ci upomnienie i wpisać do bazy że takie miałeś a za następne takie samo już dawać mandaty. Lepiej niech ściągają kasę z piratów drogowych niż z każdego człowieka wprowadzając jakieś nowe podatki czy inne gówno.