Wpis z mikrobloga

Mam i ja !!! Dotarla do mnie #wykopaka #pokapake !!
Dziekuje Panu @Jackie_Boy
Sprawiles mi ogromna radosc tak spresonalizowana paczka :) Dotarla w idealnym momencie, gdyż przedluzyla swiateczno-urodzinowy trzydzionek o jeszcze jeden dzien! #lubieto
A list czytalam z ogromna przyjemnoscia. Z pewnoscia zobacze seriale i przeczytam ksiazki, które poleciles.
Z uzytkownikiem @Jackie_Boy wymienilismy sporo wiadomosci anonimowych ofc. Probowalam wielokrotnie dowiedziec się kim jest ow tajemniczy nadawca. No ale tym razem moje zdolnosci detektywistyczne zawiodly. Ale nie zaluje!Warto było czekac. Polecam wszystkim tego Mirka!
A Tobie @Jackie_Boy zycze Szczesliwego Nowego roku i zeby wszystkie Twoje marzenia się spelnily!!
karmelkowa - Mam i ja !!! Dotarla do mnie #wykopaka #pokapake !!
Dziekuje Panu @Jack...

źródło: comment_1640960657aHA0uuvQrmGwNI449aPgew.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
Pierniczki robione przez Bacie Mirka skradly moje serce! Nie mam Babci ale znow choc przez chwile Ją mialam. Droga Babciu dziekuje!! Byly to najlepsze pierniki w moim zyciu! Pozdrawiam Pania serdecznie i zycze duzo zdrowia!
Ponadto znalazla sie pyszna karmelowa herbata,ktora wlasnie pije (smaczna swoja droga) oraz karmelowa kawa. Kawe pije moze raz w tygodniu ale kto wie,moze ta wlasnie karmelowa kawa mnie przekona do picia kawy kazdego poranka?
karmelkowa - Pierniczki robione przez Bacie Mirka skradly moje serce! Nie mam Babci a...

źródło: comment_1640961029M553eiiCgIpjyJFuMGSfP8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kubek z memem z #theoffice to jest to. A i ten tekst odzwierciedla to co czasem czuje, gdy sie nie wyspie xd
Oczywiscie #ksiazka to jest hit. Uwielbiam Kinga, Mirek zachecil mnie do czytania piszac w liscie, ze skutkiem ubocznym moze byc strach przebywania w ciemnych pomieszczeniach..oby tak nie bylo!
Obiecuje, ze to bedzie pierwsza ksiazka, ktora przeczytam w 2022.
Na zdjeciu jeszcze karmel domowej roboty. Dzieeeekiiii juz jadlam chlebek z karmelem
karmelkowa - Kubek z memem z #theoffice to jest to. A i ten tekst odzwierciedla to co...

źródło: comment_16409615776pvEEQDlIikUAkko8qu7Ki.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz