Wpis z mikrobloga

#pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna

Rozmowa o pracę u różowej gdzie realną stawką rynkową jest około 4k net. branża beauty

Przedwczoraj - studentka gowno kierunku na gowno uczelni, zero doświadczenia, zero umiejętności, lubi się malować, cały czas patrzy się w podłogę - na koniec oczekiwania 4-4.5 net

Wczoraj - studentka - dwa kierunki na ukończeniu, ciągnie pielęgniarstwo co jest mega plusem w tej branży i podbija stawki. Porobione kursy przeróżne, trochę fajnego doświadczenia. Elokwentna, bardzo dore wrażenie robi. Na koniec oczekiwania - minimalna krajowa.

Naprawdę ludzi to skrajnie p------o.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DildoShwaggins: niektórzy to nieroby i wolą czekać na cud że dostaną pracę za taką kasę jaka chcą a niektórzy wolą przecierpieć te pół roku za byle jaka pensje aby zdobyć doświadczenie i potem na poważnie startować na rynku pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DildoShwaggins: mam kuzynkę, która licencjat z administracji na jakiejś lokalnej gownouczelni robiła 7 czy 8 lat. Jej oczekiwania finansowe bez expa żadnego poza pizzeria czy inne gastro, w mieście 15k ludzi... Tadam 3k netto 5 lat temu.

Tak, nadal mieszka z matką, ona, jej syn i z moim kuzynem takim samym nieudacznikiem i jego rodziną.

  • Odpowiedz
@2cf002b2f4: Z premiami na start dostanie dwa razy więcej niż sobie zażyczyła z możliwością rozwoju więc powinna być zadowolona, ale zastanawia mnie co taka osoba ma w głowie, że się upokarza będąc człowiekiem ogarniętym - może bardzo potrzebuje pracy i ma świadomość że rynek pracy padnie w 2022 albo sam nie wiem - faktycznie chciała pocierpieć.
  • Odpowiedz