Wpis z mikrobloga

@ediz4: Piechociński manipuluje kopiując nagłówek z innych stron i nie wspominając o Niemcach i Rumunach. Szkoda tylko, że 2 tweety wcześniej wrzuca artykuł z pełnymi danymi. Widziałem to na twitterze i dałem plusa, bo to nie zmienia faktu, że jesteśmy w czołówce najdroższych krajów na świecie.
  • Odpowiedz
@ediz4: no brawo, moje słowa. Czy ukrywam, że zmanipulował? Nie. Czy ty odwalasz fikołki jak manipulujesz danymi? Zawsze
Czy coś to zmienia, że Polska jest jednym z krajów o najwyższej cenie prądu? Nie
Ale ważne, że u Niemca drożej, co nie?
  • Odpowiedz
@ediz4
W stosunku do zarobkow...
Niemiec zarabia 2000 euro i placi za tyle samo pradu 200 euro
Polak zarabia 3000 zl i placi za prad 350 zl

Kto placi wiekszy % swoich zarobkow?
Gdzie widzisz manipulacje?
  • Odpowiedz
Jest w pyte i tak powie Pisowiec albo ze Tusk miesza i dlatego drogi prunt. I będzie siedział po ciemku, prał i gotował w nocy na nocnej taryfie i kapał się raz na dwa tygodnie bo droga woda. Wstajemy z kolan.
  • Odpowiedz
@ediz4
Jakie alternatywne wyliczenia?
Cena w stosunku do zarobkow
Nie odwracaj kota ogonem,bo co z tego ze w Polsce jest cos o zlotowke tansze jak Polak kupi tego czegos 100 jednostek,a Niemiec np. 300?
  • Odpowiedz
@Deftonez: Prawda jest taka że UE tak was przetrzepie i długo po upadku rządów PiS-u będziecie gadać że jednak UK miała rację z tym brexitem. Na horyzoncie fit for 55 który zmiecie unioentuzjastów z planszy. Wasz ukochany Tusk nie spowoduje że prąd będzie tańszy
  • Odpowiedz