Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zatwardzenie: animatrix jest mi obcy, tzn kiedyś raz widziałem i styka, 2 i 3 część co do fabuły spoko, ale już nie ten klimat, całkiem inna praca kamery, ujęcia, efekty, nie wiem, może dlatego tak mówię, że jedynkę oglądałem za gówniaka, jak tylko wyszla, gdzie w tamtych czasach robiła piorunujące wrażenie ;)
  • Odpowiedz
@nexpo: w czasach jak Matrix 2 wyszedł to też był szmirą. Jednak historia Neo według mnie jest według mnie w pełni kompletna, zarówno pod względem oprawy muzycznej (cz.1. to zlepek muzyki różnego gatunku, cz. 2 i 3 to don davis i juno reactor), możliwych ujęć, świata, historii, postaci... wszystkiego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Zatwardzenie: nie wiem, zawsze jedynka jakaś fajniejsza mi się wydaje i zawsze do niej wrócę, z racji tego widziałem ją już z 20x, pozostałe części (bez 4) może kilka razy, raz nawet w ciągu, 1,2,3 i nie pasowało mi stylistycznie, nie umiem tego określić, mimo, iż 2 i 3 przecież były kręcone jednocześnie;/
  • Odpowiedz
@Wykopaliskasz: może to nie jest najlepszy film, ale moim zdaniem nie jest wcale taki zły. Nowa wersja Matrixa jest ok, nowe postacie też są bardzo spoko nawet z nowym Morfeuszem. Przedstawienie losy ludzi poza matrixem też jest ciekawe jak i sam wątek maszyn. Fabuła mi się bardzo podobała, tylko jej prezentacja była po chuju.
  • Odpowiedz
@BQP: W dużej mierze o prezentację właśnie chodzi. Najbardziej nie podobały mi się łopatologiczne nawiązania do poprzednich części. Bezpośrednio musieli krzyczeć wstawkami wycinków scen, że w tym konkretnym momencie odwołują się do tego konkretnie motywu.
  • Odpowiedz
Najbardziej nie podobały mi się łopatologiczne nawiązania do poprzednich części. Bezpośrednio musieli krzyczeć wstawkami wycinków scen, że w tym konkretnym momencie odwołują się do tego konkretnie motywu.


@Wykopaliskasz: a weź mi nie mów, ale mnie to w-------o. Już bardziej chamsko się tego nie dało zrobić z tym wycinaniem fragmentów starszych części.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wykopaliskasz: dla mnie 10/10 do momentu pojawienia się po raz pierwszy Morfeusza. Mógł z tego być taki dramat psychologiczny z Matrixem w tle - coś a la Joker. Po zjedzeniu czerwonej tabletki przez Neo zrobiło się 1/10.
  • Odpowiedz