Wpis z mikrobloga

Przyznam się szczerze, że chyba nie pojmuję czasu, ponieważ po napisaniu ostatniego wpisu, dopiero na następny dzień, uświadomiłem sobie, że w piątek jest sylwester,
Niby to nic nie znaczy, to jednak uważam, że bardziej docenicie kilka filmów na ten dzień, aniżeliby tekst o tym, że "Matriź" miał jeden dobry film, po czym drugi był zjadliwy, a ten trzeci był tak przepełniony efektami komputerowymi, że aż zasnąłem w połowie.

Tak swoją drogą, to czasami nienawidzę polecać, ponieważ w "sklepie" okazuje się, że nie można czegoś "wypożyczyć", ponieważ są chętni, a sprzedawcy brak, więc tylko sprawdzone tytuły polecę.

"Clerks 2" (2006) - powiem szczerze, że jeśli chodzi o tego reżysera, to lepiej byłoby, jakbym napisał o nim oddzielny wpis, ponieważ jego dzieła są tak różnorodne, że nie można tego streścić w jednym zdaniu, to jednak postaram się zrobić, byście obejrzeli ten tytuł.
Jeśli chodzi o "Sprzedawcy", to pierwsza część jest czarno-biała i bardziej dojrzała, tak jednak dwójka jest o wiele przystępniejsza - o ile lubicie prostacki, momentami szokujący humor, który do tego ma drugie bardziej poważne dno.
Jeśli chcecie coś bardziej zjadliwego od tego, to bierzcie "Dogmę".

"Defendor" (2009) - powiem szczerze, że mógłbym tutaj wrzucić coś stricte komiksowego lub "Niewidzialny Griff" (dla mnie to 10/10, ponieważ sam żyję w swoim wyalienowanym świecie, a do tego jestem marzycielem), tak jednak, jeśli chodzi o temat wymyślonych i normalnych "superbohaterów", to jednak Defendor jest najlepszy, a do tego, jeśli macie ochotę zapłakać pod koniec, to ten tytuł jest idealny...
Zapomniałem wspomnieć o bohaterach, którzy umierają "All Superheroes Must Die", to jednak szansa na to, że uda wam się "wypożyczyć" do jutra jest znikoma.

"Boss Level" (2021) - dla wielu tytułem o powtarzaniu dnia oraz dla graczy, jest "Free Guy", tak jednak dla mnie, jest to tytuł, który obraża graczy, a do tego jest romansidłem, które bardziej nudzi, niż bawi wirtualnym światem.
Za to, jeśli chodzi o bosa, to mamy powtarzanie dnia, mamy ukłon do retro graczy, a do tego wiele widowiskowych scen, które nie tylko pokazują wybuchy, tak do tego bawi...
Nie mówiąc już o wątku miłosnym, który okazał się naprawdę przyjemny w odbiorze i w ogóle nie drażni.

"A Dark Place" (2018) - ludzie by mnie zjedli, jeślibym nie wspomniał o jakimś ciekawym thrillerze, więc wspominam o tym tytule, ponieważ aktorstwo jest fenomenalne (jeśli chodzi o głównego bohatera), a do tego historia też jest naprawdę niezła.
Do tego mógłbym dorzucić też "La ragazza nella nebbia" oraz "L'uomo del labirinto". które wyreżyserował facet, który napisał te książki, tak jednak jest to tak ślamazarne, że aż nie dla każdego.

Myślę, że te wszystkie tytuły powinny zapewnić wam zabawę na o wiele więcej czasu, tak jednak są ludzie, którzy to wszystko widzieli, tak więc wtedy podajcie gatunek, a wam chętnie pomogę.

PS Kurcze, tak się skupiłem na polecaniu, że zapomniałem wam życzyć wesołej zabawy wielkanocnej, znaczy sylwestrowej oraz tego, byście dali radę spełnić swoje założenia noworoczne.
PPS Wołam ludzi, którzy tego chcieli @matkaPewnegoMirka, @Abstrakt, @Cancer84, @przemu321, @JagniecymFuterkiemWalekPokryty, @Huevos, @laxmanCR7, @Tekedo, @Wozyack @magenciorek, @aktez98, @djgrs, @wykopowy_brukselek, @senkju, @BigKahunaDick @NDSS @slonio121, @wowo098, jeśli ktoś nowy chce być wołany, to zaplusujcie pierwszy komentarz

Pozdrawia polecacz Janusz - #filmowyjanusz

#sylwester #sylwesterzwykopem #filmnawieczor #film #filmy
Pobierz hacerking - Przyznam się szczerze, że chyba nie pojmuję czasu, ponieważ po napisaniu ...
źródło: comment_16408867250aximXcDKCBGx0N1tPBYfh.jpg
  • 3