Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 43
791 626 + 39 = 791 665

Podsumowanie 2021 a w drugim poście ostatnia trasa w tym roku.

W 2020 przejechałem łącznie około 500km, w 2021 trochę ponad 6000km, z czego jestem bardzo zadowolony.

W tym roku pierwszy raz wybrałem się na rower dopiero w połowie marca, początek był przespany i oby w tym nie było podobnie. Kwadraty nie były priorytetem, ale po trochu okazały się fajną zabawą i częściową motywacją. Luźnym celem na ten rok było przejechanie 5000km, a na następny planuję realistycznie ponad 8000 a optymalnie 10000.
W 2022 chciałbym przejechać pierwsze 300km na raz, wszystko powyżej będzie bonusem.

Dodatkowo w tym roku 1000km temu nabyłem rower bardziej dostosowany do moich potrzeb, więc w teorii w następnym zbieranie kilometrów/kwadratów powinno być trochę szybsze i przyjemniejsze (szczególnie przy wmordewindzie, gdzie na szerokiej kierownicy czułem się jak latawiec).

Życzę wam i sobie udanego rowerowego 2022 :)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
donmateok - 791 626 + 39 = 791 665

Podsumowanie 2021 a w drugim poście ostatnia tr...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ostatnia trasa w tym roku po pracy bardzo niezobowiązująca (stabilne 0-1°C, więc bez wygłupów na zakrętach), "do puloka ogrodowego i z powrotem". Był to wypad symboliczny na zakończenie roku, ale i test nowego prezentu (Polar H10). Pomiar tętna bardzo fajnie i bezproblemowo działa z IGPSportem 320, sam pas jest wygodny i na pewno będę go regularnie używał.
donmateok - Ostatnia trasa w tym roku po pracy bardzo niezobowiązująca (stabilne 0-1°...

źródło: comment_1640867646XT5IPh7hoHygairXHNafzr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Jeszcze mała ciekawostka, tak pomiar tętna wygląda na IGPSporcie, kiedy się podłącza to zastępuje aktualną godzinę (którą tak czy siak widać również na samej górze, więc się już nie dubluje).
donmateok - Jeszcze mała ciekawostka, tak pomiar tętna wygląda na IGPSporcie, kiedy s...
  • Odpowiedz
Kwadraty nie były priorytetem, ale po trochu okazały się fajną zabawą i częściową motywacją


@donmateok: kwadratoza to choroba psychiczna, która strasznie uzależnia xD jak już raz spróbujesz, tak potem nie możesz przestać ich zbierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz