Wpis z mikrobloga

@wykopowicz_ka: Zasada jest generalnie taka że osoby używające tego formatu mema to najbardziej bóldupiące osobniki. Takie dowartościowanie, łechtanie swojego ego. jeszcze nie widziałem żeby to zostało użyte w inny sposób niż "mam rację i śmieję się z całej reszty"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@axxamith: @wykopowicz_ka: Loki w tej grze jest synem greckiego boga wojny ¯_(ツ)_/¯


Podobno Angboda ma być związana z egipskimi bogami w samej grze.

@jaqqu7: i co to zmienia? Egipcjanie w większości nie byli czarni, a faraonowie których najbardziej kojarzymy to była grecka dynastia.
  • Odpowiedz
  • 1
@wykopowicz_ka Myślałem że już się wyplakaliscie nad tym, że bohaterka ma nie taki kolor skóry jaki się wam podoba xD Niestety się mylilem. Ciekawe czy będzie taki sam kwik jak przy okazji TLOU2 - gra 10/10, a jakieś niestabilne osobniki jeczaly i robiły review bombing, bo w grze zabili bohatera i fabuła nie taka jak by sobie życzyli xD
  • Odpowiedz
bohaterka ma nie taki kolor skóry jaki się wam podoba xD


@greven: czytaj ze zrozumieniem pajacu
to nie jest kwestia podobania, a różnicy w materiale źródłowym
teraz idź sie zesrać gdzieś indziej
  • Odpowiedz
  • 7
@FrasierCrane Tak, tak, WCALE nie chodzi o kolor skóry, Angrbody, tylko o to, że wygląd jej postaci nie jest "zgodny z materiałem źródłowym". W grze o greckim bogu wojny, który w nordyckim świecie hajtnal się z gigantką Laufey, zabił Baldura i jest ojcem Lokiego xD Do tego momentu było wszystko w porządku, ale ta Angrbody przelała czarę goryczy, dlatego zesraliscie się nad jej kolorem skóry xD Kogo ty pajacu próbujesz przekonać
  • Odpowiedz