Wpis z mikrobloga

@genocidegeneral: no to zależy jak kto gra, ja mam styl poruszania się zapożyczony ze Skyrima i Obliviona więc zawsze wale na skuśkę jak się da co często równa się skoczeniem z jakiegoś klifu żeby zaoszczędzić 2 minuty jakie zajmie pójście ścieżką xD no i wdrapuje się na wysokie punkty żeby poobserwować otoczenie a nóż znajdę coś czego nie widziałem. DMG od spadania jest dosyć głupi w Gothicu, na pierwszych 10 levelach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jerry_owies: bardzo fajny jest ten pas, szkoda że dość ciężko go intencjonalnie wykorzystać. Z chęcią bym widział jakis sekretny skarb który wymagałby władnie spadku z dużej wysokości żeby go dostać.

A tak to 80% gry przeszedłem z pasem co dawał bonusy do zreki na podstawie ile jej miałem wyuczonej
@aloucie: z potionami mam takie problemy, że żeby ich użyć muszę o tym pomyśleć a jak robię alt z akrobatyką z jakiejś góry czy dachu to raczej nie zastanawiam się nad miksturą xD po naradzie ekspertów stwierdzam, że będę używał pasa pod zbroję na walki/polowania a wspinacza podczas eksploracji