Wpis z mikrobloga

@wykopiwniczanin: to jest służba i gowno mnie obchodzą ich odzczucia, mają trzymać porządek a jeśli sobie z tym psychicznie nie radzą to znaczy ze powinni odejść. Kobiety nie nadają się do zawodów w które jest wpisana przemoc. Oczywiście sa wyjątki ale to naprawdę rzadkość. To nie jest moja opinia tylko opinia policjantów i żołnierzy, którzy przez czyjeś wymysły o równości są pozbawiani wsparcia i zamiast skupić się na czynnościach pilnują koleżanek
@Bodzias1844: Filmik to straszny cringe, ale też mam bekę zawsze z tej histerii, kiedy ktoś nakręci 30-sekundowy filmik ze swojej pracy, a 16-latki kwiczą, że marnuje ich pieniądze z podatków xD

Aż mi się przypomina, jak moja szefowa z Januszexu miała ból dupy, bo jej pracowniczka zrobiła sobie selfie w pracy i wrzuciła na relację w komunikatorze. To trzeba mieć fizycznie mózg uszkodzony.
@Bodzias1844: Szefa polaczku powinny interesować wyniki, a nie to, że pracownik zrobił sobie 60 sekund przerwy od pracy, czyli złodziej. Przez ludzi z mentalnością taką, jak Twoja, ten kraj to właśnie takie PRLowskie gówno xD
aczniesz pracować misiu to też będziesz wnikał na co idą twoje podatki xD


@Bodzias1844: I jak wnikasz na co idą twoje? Montujesz GPS do banknotu i potem śledzisz do kogo trafia?

Jak chcesz wiedzieć gdzie się podziewa kasa w Polsce, to sprawdź ile dochodowych przedsiębiorstw dostaje ekstra kasę od państwa dosłownie za nic, to są dziesiątki miliardów złotych, samej de minimis 6-7 mld zł rocznie. Mój poprzedni pracodawca przy obrotach 800
@Bodzias1844: Nie tylko. To także nowobogacka głupota dorobkiewiczów z lat 90', którzy pozakładali swoje gowno-firemki w czasach dzikiej koniunktury i dzisiaj myślą, że są geniuszami biznesu. Taki Januszek i Grażyna będą kontrolować pracownika dysząc mu nad karkiem i pilnując każdej sekundy pracy, mierząc stoperem czas przeznaczony na sikanie, bo wiedzą, że sami 30 lat temu by wszystko #!$%@? ze swojego miejsca pracy. Ludzie, którzy wychowali się w tej mentalności dzisiaj są
@Bodzias1844: Ale krindż i niedowartościowanie wali z takich produkcji, w tym tygodniu pamiętam dwie informacje o polskich policjantach z śmiertelnymi ranami postrzałowymi na komendach, Zgierz a wcześniej jakiś inny typek 37 lat. Pójście do formacji uzbrojonej i SŁUŻBY po dowartościowanie się.... Kończy się tragicznie.