Wpis z mikrobloga

W sumie szczerze mówiąc muszę przyznać, że wolałbym by gruby nie szedł siedzieć... Tak bez ironii, jeśli on naprawde niema żółtych papierów to biorąc pod uwagę fakt, że dosłownie wszystko za niego całe życie musiała robić matka, przy jednoczesnym byciu totalnym nieudacznikiem to przecież on za jeszcze jakiś miesiąc i by zarósł brudem na tej chacie (nawet mając niewolnika Jace), chciałbym to zobaczyć :D

Nigdy nie spotkałem takiego przypadku gdzie ktoś kompletnie nic nie potrafi. Dobra, przyjąć można że potrafi sie wysrać (choć różnie może być z korzystaniem z papieru toaletowego) to przecież ograniczajac się do takiego poziomu to zestawiając go dajmy na to z psem to i tak przegrywa (pies potrafi być zabawny, a ten głupek apogeum swojej kreatywności osiąga kręcąc shorts jak ten matrixowy) xD
#danielmagical
  • 7
@Reaverener: Trochę tak, a troche nie. Oprócz najzwyczajniejszego w świecie ogarniecia zyciowego ludzie z biegiem lat, nawet osoby upośledzone czy po prostu mniej rozgarniete potrafią sobie poradzić przy codziennych obowiązkach, zadaniach.

Trudno mi sobie to ogarnąć w głowie jak to możliwe, ale on nawet #!$%@? miotły nie potrafi prawidłowo trzymać (sprzatał z grubsza jakiś czas temu swoj chlew). Przerasta go też tak banalna rzecz jak zrobienie zakupów mając w ręce liste
@raj321: To jest typ który nie potrafi zarządzać funduszami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bawi się w bieda wersje Michaela Jacksona wchodzi do sklepu i kupuje zbędne rzeczy a potem lombardzik jak strumyki nie idą.
@TucznikDana: niewiem czy można stwierdzić że umue doić z nich kasę, bardziej skłaniał bym się, że istnieją jeszcze bardziej upośledzone jednostki. Biorąc pod uwage wysoki pułap magicznego to szczerze mówiąc chciałbym bardzo mocno by kiedyś jakis top donejtor, donejtorka wpadla do niego bo #!$%@? ciekawi mnie kim taka osoba jest