Wpis z mikrobloga

Nie mam żadnych pytań.


@LukaszN: przez chwilę się zastanawiałem kto wpadł na pomysł żeby "śledztwo" pokierować w takim kierunku ale potem sobie przypominam, że w naszym pięknym kraju minister zrobił konferencję prasową żeby pokazać całej Polsce fotki i filmiki jak jakiś koleś rucha krowę.

( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@LukaszN: wlasnie to jest najgorsze, dwa chlopy sie ze soba chca zabawic nie moga bo zaraz w to wchodzi religia, chore prawo i uprzedzenia.

chlop z chlopem to zrobil i im sie podobalo a teraz z 1 robi sie ofiare a z drugiego kata, jeszcze jeden jest kuszony odszkodowaniem.
  • Odpowiedz
  • 1
@rafalkosnozawszenapropsie na 100% 12 letniemu "chlopowi" sie podobało, kazdy #przegryw mu zazdrości, że w tym wieku pierwszy raz ma już za sobą. W ciemno zakładam, że drugi chlop, pewnie x razy starszy też złego słowa nie może powiedzieć, baa... jako ten ten doświadczony już zadba o to, żeby młodszy zrozumiał, że jest wniebowzięty
  • Odpowiedz
@dzar: rozumiem sarkazm ale nie mi to oceniac

troche tak, ja od takich kontaktow uciekalem a co tam gejowi w glowie siedzi? ja na pewno gejom na przeszkodzie w milosci stac nie bede. 2022r a geje nie moga uprawiac milosci bo jeden na 12 lat a drugi jest ksiedzem

fakt ze mogli by poczekac ale widac tego nie zrobili no i co teraz? same nieprzyjemnosci
  • Odpowiedz
  • 1
@rafalkosnozawszenapropsie skoro mówisz, że nie jesteś gejem to nie mam powodów żeby Ci nie wierzyć, ale 12 lat miałeś tak samo jak ja, ciężko mi sobie wyobrazić żeby w tym wieku mieć jakiekolwiek preferencje seksualne... wiadomo, że to czas uwarunkowania własnego 'ja' w którym poznaje się rownieśniwków którzy zmagają się z podobnymi zapytaniami wynikającymi z braku doświadczenia ale ta sytuacja ewidentnie mi wygląda na wpływ "starszego" towarzystwa i gdyby nie to,
  • Odpowiedz
@dzar: ¯\_(ツ)_/¯
dokladnie tak
czuje pewna niemoc w tym ze nie moge decydowac za wszystkich o wszystkim

ale przyznam ci racje w tym ze powinien byc ukarany ale mimo wszystko sad powinien stwierdzic na ile to byly obopolne kontakty a nie ulegac naciskom

no tak, jak najbardziej, kk nie ma nic wspolnego z bogiem odkad sobie zmienia przykazania albo ustanawia nowe bozki takie jak jakas maryjka XD
  • Odpowiedz