Wpis z mikrobloga

Zajebiście kupiłem obudowę, doszła. Na następny dzień, przyszła mi taka druga, od tego samego nadawcy. Sklep chyba ma taki burdel w zamówieniach że wysłali mi prezent na święta.

Dzwoniłem do sklepu ale uruchamia się bot i #!$%@? dłużej niż chyba 3 minuty więc się rozłączyłem, teraz odliczam czas ile im zajmie skapowanie się że coś im towaru brakuje xD.
#sklepyinternetowe
anonimowiec125 - Zajebiście kupiłem obudowę, doszła. Na następny dzień, przyszła mi t...

źródło: comment_164077699122eDuoZosC3I4n2Br2u1gi.jpg

Pobierz
  • 11
@anonimowiec125: dwa razy miałem taką sytuację, raz zamówiłem komodę za pobraniem, przyszła uszkodzona nie przyjąłem paczki, wysłali mi od razu następną, ale już nie za pobraniem, napisałem im maila, potem dzwoniłem, mieli wysłać dane do przelewu, nikt do dziś przez 3 lata się nie odezwał, ja też już nie zamierzam, druga sytuacja zamówiłem 2 monitory z morele, jedno zamówienie od razu anulowałem, ale mimo wszystko przyszły oba, też zgłosiłem, olali temat,
Ja z dobre 10 lat temu w pewnym sklepie dla fanów modyfikacji komputerów zamówiłem wiatraczki i inne badziewie za około 100 zł. Po paru dniach przyszła paczka, karton oklejony na moje dane, zapłaciłem listonoszowi pobranie 100 zł i zabrałem się za rozpakowanie kartonu. Wewnątrz znajdowała się wystawiona na innego klienta faktura zakupu na parę tysięcy złotych i elementy do chłodzenia wodnego. Napisałem maila do sklepu, że pakując zapewne się pomylili i ja
W każdym bądź razie nie jestem ciulem, więc do nich zadzwoniłem, szczerze mówiąc trochę łaskę mi robili że w ogóle ze mną rozmawiają, ale udało się to ogarnąć że jutro kurier przyjeżdża i odbiera pakę na ich koszt.