Wpis z mikrobloga

Mirki jakie gry #rpg #jrpg lub action Rpg polecalibyście na #nintendoswitch #ps4
Bardzo podobały mi się:

Kingdom hearts 2 i 1

- Final fantasy 7 remake
- Xenoblade Chronicles 1
- Persona 5, Persona 5 Royal i Strikers
- gry Soulslike

NIE podobały mi się:
- Nier Automata
- Xenoblade chronicles 2
- Final Fantasy 15
- Kingdom hearts 3

z gier na PC także podobały mi się:
- Kotor 1 i 2
- Wiedźminy
- Gothic 1 i 2
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@antb47: jak się Persona podobała to Shin Megami Tensei V. Fajne też było Tokyo Mirage Session (stąd był brany system walki do P5)
  • Odpowiedz
@janushek: Dawno w to grałem ale nie podobało mi się:
- Postacie wygladające jak EMO i system walki gdzie co chwila się teleportujesz się na haka
- magia w postaci granatów, które trzeba craftować
- nudny poczatek z samochodem/kiepskie misje poboczne - już nie pamiętam dokładnie

@czmaja: Tokyo mirage session grałem i się mi podobało. SMTV się zastanawiałem - tylko się trochę obawiam, że wyjdzie wzbogacona wersja jak
  • Odpowiedz
@antb47: Tales of Arise (ogólnie talesy są spoko), Scarlet Nexus , Cathrine ,seria Ys, Gravity Rush, Caligula Effects, NEO: the world ends with you, Tokyo Mirage Session, Fire Emblem Three Houses. Nie koniecznie wszystkie są typical JRPG ale warto zagrać. Na PC można ograć jeszcze Persone 4 Golden bo jest na steamie.
Jeszcze bardziej gry akcji to No More Heroes, genialna trylogia od Sudy51 ( ͡° ͜ʖ ͡
reakwon - @antb47: Tales of Arise (ogólnie talesy są spoko), Scarlet Nexus , Cathrine...

źródło: comment_1640808024iqAGJkx0YzONJC6C51AGlE.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz