Wpis z mikrobloga

1. Gdyby Seat wpuścił Tipo, nie byłoby sprawy, ale kto to widział, wpuszczać auta.
2. Niszczenie zielenie i krawężników - norma.

Ogólnie wesoła sytuacja. XD

#wroclaw #stopcham #polskiedrogi
red7000 - 1. Gdyby Seat wpuścił Tipo, nie byłoby sprawy, ale kto to widział, wpuszcza...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@red7000: no co za #!$%@? debil. A sytuacji by nie było jakby człowiek z szarego auta przestrzegał przepisów. Pomogłoby też jakby na wysokości aquaparku dali znak że lewoskręt jest tylko z lewego pasek i pora go zmienić.
  • Odpowiedz
@red7000: Pkt 1 tu nie ma nic do rzeczy ale generalnie nie wiem dlaczego w naszym mieście jest mania robienia takich skrzyżowań jak tu zrobiono zamiast zrobić te 100m pełnego pasa, takie rozwiązania jak to tylko bezsensownie i głupio blokują ruch, tak samo na jeszcze bardziej by się przydało na facie
  • Odpowiedz
@red7000: ten idiota tym fiatem cipo mogl dawno ustawic sie na tamtym pase ,a stanal jak #!$%@? xD nawet mial z 10 sekund aby wrzucic wsteczny i sie lepiej ustawic
  • Odpowiedz
@red7000: największym młotem jest kierowca Tipo. Widzi, że nie da rady wjechać, to stanie i zablokuje ruch, zamiast pojechać prosto i nadłożyć nieco drogi by skręcić w wyznaczonym miejscu. O wciśnięciu się przed wszystkich na przejściu dla pieszych nie wspominam, bo to słabe. Poza tym konkretnym przypadkiem można próbować szczęścia, że na końcu ktoś z lewego pasa nas wpuści - szczególnie jeśli jadący na wprost zrobią miejsce i pierwszy z
  • Odpowiedz
@red7000: no to gość się mocno spieszył xD Nie zmienia to faktu, że Tipo zablokowało skrzyżowanie. Ludzie mają jakąś awersję do nadłożenia drogi gdy się pomylą lub za późno zorientują. Oni mają skręcić tutaj i #!$%@?!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ogau: seat nic, kierowca tippo #!$%@? jechał, powinien depnąc i się wepchać. A w pierwszym komentarzu chodziło mi o tego Renault, bo się #!$%@?ł z prawej po chodniku.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NuklearnySzpadel: xd, ten z Renault powienenn mieć odebrane prawko, nie dość że wyprzedza z prawej, to jeszcze po chodniku i w dodatku totalnie bez sensu. Najłatwiejszym rozwiązaniem sytuacji było by gdyby kierowca Tippo widząc że jest miejsce depnął i wjechał przez Seata. Najbardziej poprawnie było by gdyby wjechał na lewy pas dużo wcześniej ale jak tam nie jeździ na codzien to jest tam lekki zonk ze znakami.
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: mnie tam dziwi ta awersja do spokojnego skorygowania trasy
potrzebujesz zmienić pas, to zmieniasz - nie masz miejsca - to czekasz aż będziesz miał miejsce
nie chcecie blokowanych pasów? wpuszczajcie gapowiczów, zapominalskich i przyjezdnych na swój pas. wtedy nie blokują
  • Odpowiedz
@BudgetRevolution: a ja widzę - wstrzymywanie ruchu, bo on musi zmienić pas tu i teraz. Gdyby w 13. sekundzie wykazał się jakimkolwiek zdecydowaniem (czyli zwyczajnie wysunął się do przodu i zaczął zjeżdżać na środkowy pas), to spokojnie by wjechał przed Seata. Miejsca miał aż nadto. Najwyżej by na niego zatrąbiono.

Jak dla mnie, jak analizuję nagranie - Seat chciał wpuścić Fiata (w 16. sekundzie widać, że miejsca do Astry zostawił
  • Odpowiedz
@NuklearnySzpadel: No to prawda, mógłby się zmieścić. Ale tego nie zrobił, bo się bał, bo nie był zdecydowany itd. No i dobrze. Lepiej żeby zablokował pas niż żeby przydzwonił w kogoś wykonując manewry których nie jest pewien.
Chwilowo zablokowany 1 pas to żadne wielkie rzeczy, żaden przepis nie został złamany, żadne zagrożenie nie zostało stworzone. Dla mnie git.
  • Odpowiedz