Wpis z mikrobloga

Byłem dzis Rossmanie #perfumy przy okazji przetestowałem zapach który ma przypominać Dior Homme / Valentino Uomo / ZARA 9.0 matowa i nie ma co się zastanawiać porównując z Zara 9.0 Classic. Zaryzykuję twierdzenie że lepsze to niż Zara 9.0 w matowej butelce. 65 zł / 150 ml obecnie.

Przy okazji psikłem na blotter tym zapachem co nie miał zepsutego jeszcze atomizera (3 z 6 miały zdjęcie główki) i okazało się że to Armani Acqua Di Gio. Może nawet Profumo. Warto sprawdzić.
Pobierz
źródło: comment_1640694238WVVWFBjNeZrj2vCcPVdREW.jpg
  • 11
@ulver86 testuje dziś tego klona vui, po jednym psiku na każdy nadgarstek o 12.30 i przez pierwsze 2.5h ja czułem dosyć mocno, minęło teraz 6h i czuje go jak się podrapię po głowie :-) Czuć go tak z 5-10 cm. Ale wiadomo na każdym inaczej, poza tym dziś siedzę w ciepłym mieszkaniu bardzo. To pewno też ma wpływ. Dam znać jak z tym klonem AdG jesli będę mial okazję się spryskać.
@ulver86: ten klon Diora Homme trzyma podobnie jak oryginał, z niewielka przewagą. Koło 6-8 godzin mozna wyczuc od siebie przy normalnej aplikacji. Polecam serdecznie.
@mistyczny_wonsz: tak. Niestety nie ma takiego ładnego kakao jak w Diorze i jest bardziej liniowy