Wpis z mikrobloga

Czy w ostatnim czasie komuś udało się sprzedać coś droższego przez OLX? Kuźwa do mnie piszą Na Whatsapp same ukraińskie boty żeby wysłać rower kurierem OLX. I tak sobie ogłoszenie wisi od 2 miesięcy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower #szosa #olx
  • 14
@dorszcz: Aktualnie trwa sezon ogórkowy na kupono rowerów, jeśli nie masz jakiejś bardzo okazyjnej ceny lub deficytowego modelu to nikt sie nie odwzwie. Jak się pojawi piersze słońce i temperatury powyżej 10 C na wiosne to sprzedasz w kilka dni.

Z nowymi rowerami jest aktualnie podobnie, zarówno w sklepach jak i e-commerce. Co więcej ludzie nadal czekają na obniżki po sezonie i na wiosnę mogą się trochę zdziwić
@Zabi96: akurat ruch przed świętami był podobny jak w pierwsze dni sezonu, jak nie większy. Sprzedałem wszystko co miałem zachomikowane na początek sezonu, i to za cenę dużo wyższą niż miałem zamiar sprzedać xD
akurat ruch przed świętami był podobny jak w pierwsze dni sezonu, jak nie większy.


@GrubyKociol: Piszesz o całych rowerach czy o częściach?
Części sprzedają się cały rok, sam mam ustwione alerty na olx na poszczególne frazy. Sam sprzedając też 70% przedmiotów sprzedawałem pierwszego dnia po wystawieniu ogłaszenia.

Ja pisałem o rowerach, na które zainteresowanie aktualnie jest najniższe w całym roku
@Zabi96: Wystawiam głównie rowery, średnio 10k zł i wszystko zeszło ze stanu przed świętami. W części rzadko się bawię bo mi się zwyczajnie nie chce, handluje hobbystycznie. Najniższe zainteresowanie rowerami w roku to sierpień i styczeń/luty. Nawet jak w sklepie pracowałem to te miesiące były martwe.