Wpis z mikrobloga

Hockley to postać, która dostała najbardziej po dupie w całym filmie. Rose jest prawdziwą antagonistką tego filmu
Hockley:
- Opłacił cały rejs swojej niedoszłej konkubinie i jej matce
- Przywiózł jej obrazy, których nie lubił(scena gdzie mówi o Picasso)
- opłacił bagaże
- Kupił jej jakiś ultra drogi prezent
- Laska, w której był zakochany pukała się z innym gościem
- Odstąpił jej opłacone miejsce w szalupie
Jack:
- Wykorzystał szanse i tyle (nawet szacunek),
Rose:
- Oszukała tych poszukiwaczy skarbów, przecież ona miała cały czas ten klejnot przy sobie a oni pewnie wydali miliony na te poszukiwania.(jak widać na starość nie przyszło jej nic rozumu)
- Była niewychowana, bez pytania zabrała pojare od tego Irlandczyka i piwa od tych szwedów.
-Nie zrobiła miejsca Jackowi na desce
- Pośrednio wrobiła go w kradzież
- Wykorzystywała Hockleya
- Złamała nos lokajowi(brak szacunku dla osób o niższym statusie społecznym.
#titanic #film
Jrv20 - Hockley to postać, która dostała najbardziej po dupie w całym filmie. Rose je...

źródło: comment_1640548674mSXquZSMIRnPmYmbbQ1C47.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

po latach sie dostrzega takie rzeczy no :|
ja dopiero na studiach ogarnelam, ze w moim ukochanym 'zbuntowanym aniele' moja ukochana bohaterka dziewica wzdychała przez 300 odcinków do puszczalskiego prymitywa
  • Odpowiedz
@Jrv20: Nie był w Rose zakochany, traktował ją jak ozdobę. W pewnym sensie kupił ją, jak niewolnicę. Sama Rose mówiła, że dla niej Titanic był statkiem niewolniczym. Matka sprzedała ją za hajs.
  • Odpowiedz
@Missudi: czy to tam ojciec dziewczyny grozi że zabije jej chłopaka po czym popełnia samobójstwo strzelając sobie do gardła? Gdzieś wieczorem nad jeziorem spotkali go z pistoletem i tak niestety smutno się stało ...
  • Odpowiedz
  • 1
@Laches: Znajdź ten artykuł xD Bo z tego co wiem to wszyscy głowni bohaterowie są wymyśleni. Czytałam, że był na statku J. Dawson, ale to przypadek.
  • Odpowiedz