Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 470
@ouna-: może i nie powstrzymali wirusa ale za to zniszczyli życie milionom obywateli. Prawdziwi czempioni na miarę tych z pisu
  • Odpowiedz
@ouna-: może to być dla niektórych szokiem, ale w Australii nie ma jakby co aktualnie lockdownu, więc właśnie wrzuciłeś dowód na to, że działają XD
  • Odpowiedz
rawie 26 milionów mieszkańców i 2162 zgonów z powodu covida od początku pandemii.


@grzsci: pytanie jakim kosztem, takie de facto pozbawienie własnych obywateli możliwości podróżowania za granicę co w wypadku imigranckiego kraju jak Australia oznacza że wielu dziadków np. nigdy nie zobaczyło swoich wnuków to kosmiczne koszty. Dodajmy upadłe biznesy, podupadłą turystykę i zmianę sentymentu do kraju (ja np. kiedyś myślałem o emigraci do Australii, jestem programistą, wiza to formalność)
  • Odpowiedz
@ouna-: A jaktam smiertelnosc a Australii a jak np w Polsce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, suprajs, obywatele Australii przewaznie w wiekszosci popieraja dzialania swojego rzadu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@grzsci: powinni od Polaków się uczyć jak walczyć z pandemią. U nas na lajcie 700 zgonów na dobę wyciągamy a tam ledwo 2200 od początku pandemii. Amatorzy..
  • Odpowiedz
@R187: Ale w sumie po co przypadki porownywac . Porownaj ofiary ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W przeliczeniu na 1 mln mieszkanciw mamy jakies 30x wiecej niz Australia
  • Odpowiedz